Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az erotikus masszázs az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erotikus masszázs az milyen? (ha komolyan csinálják)

Figyelt kérdés

Nem arra gondoltam, amikor a végén kiverik, vagy leszopnak, pláne nem arra, amikor lefekszik velem a masszőr.


Úgy tudom, hogy az igazi erotikus masszázs ennél sokkal művészibb, érzékibb dolog. És nem is ér véget feltétlenül orgazmussal, pláne nem tényleges aktussal.


Ha mégis orgazmus a vége, akkor az érdekel, hogy mi van az előtt, mielőtt a masszőr a páciens nemi szervéhez ér.


És hogy ér véget a dolog, ha a kuncsaft nő?


Tehát arra vagyok kíváncsi, hogy mit csinál egy igazi masszőr erotikus masszázs címen, nem arra, hogy milyen az, amikor egy qrva álnéven hirdeti magát.



2012. aug. 24. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Egy "igazi masszőr" -másképpen gyógymasszőr- nem csinál erotikus masszázst. Arra "szerződik" hogy egészségügyi problémákban segítsen, és erre komoly előtanulmányok jogosítják fel.Aki erotikus masszázst ígér, az egészen más...bárminek is nevezi magát.
2012. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem csak a gyógy masszőr igazi, hanem a sport is, a svéd is, a thai is, stb.


Alapjában véve igaz, amit az első hozzászóló ír, de akkor is van különbség masszázshoz nem értő qurva és tényleg masszírozással örömet okozó erotikus masszőr között. Én az utóbbi munkájára vagyok kíváncsi.

2012. aug. 26. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Úgy érzem van helye annak a gondolatnak, hogy rendet kell tenni masszázs-fronton. Különösen akkor, ha összemossák a svéd és a gyógymasszázst. A gyógymasszőr csak a vizsgákkal több időt tölt el, mint a svéd masszőr azon a két hétvégén, amikor gyorstalpalón okítják. Több-száz óra gyakorlat, anatómia meg az a sok klinikum, minden tantárgy után modulzáró vizsga...Hát Ember!...Miről beszélünk? A sportmasszőr, az egészen más. Az okleveles sportmasszőrök is biztos felháborodnának, hogy együtt említik a svéd masszőrrel. Azért, hogy visszaszerezzük ennek a szakmának a becsületét...és ne legyen annyi kókler...és ne mossák össze a szex masszázzsal... én a magam részéről mindent meg fogok tenni. Remélem lesznek ehhez társaim is, és akkor talán nem lesz majd annyi csalódott ember, aki úgynevezett "masszőrnél" járt.
2012. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Így már értem. De ez még mindig nem a kérdésemre válasz.


Egyébként minden masszázsnak a svédmasszázs az alapja. agy majdnem mindennek


A vizsgákról meg tudnék mesélni.

2012. aug. 26. 23:47
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
A vizsgákról?...én is...tapasztalatból /de csak az államilag elismert iskolai végzettségekről/ Nem véletlenül van kevesebb GYÓGYMASSZŐR, mint egyéb. Javaslom próbálja ki, hátha megváltozik a véleménye...
2012. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én végeztem gyógy és sportmasszőrtanfolyamot is. Egyik sem csak egy hétvégés volt. A vizsga mindkét esetben egy kabaré. Még tovább szeretném magamat képezni a szakmában.


Sokan érdeklődtek, hogy értek-e az erotikus masszázshoz. Nem értek. A gyógymasszázs nem alkalmas erotikus célokra, akkor sem, ha lazít és kényeztet, a sportmasszázs meg végkép nem alkalmas.


Azt tudom, hogy van, aki szexuális szolgáltatást nyújt masszázs álnéven, és van olyan, aki tényleg masszázs vagy masszázs szerű fogásokkal egy sokkal érzékibb és művészibb élvezetet nyújt a páciensnek. Ez utóbbi általában nem fekszik le a vendéggel. Tényleg érdekel, hogy ez utóbbi mit csinál egészen pontosan.

Ez csak érdekel, magamat nem ilyen irányba szeretném továbbképezni.

2012. aug. 27. 09:17
 7/11 anonim ***** válasza:
5%

Végzett masszőr??? Hmmmmmmmm...hát elég ciki, hogy ilyen kérdéssel indított! Egyébként ha nem ad "jelzéseket" -nem is kap ilyen kérdéseket...

Vajon hol végezhetett? /nem várok rá választ/

2012. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Milyen jelzés? Milyen kérdés?

Vagy inkább kérést akartál írni?


Egyébként az egyik vizsgám az EFEB-nél, a másik az OKTÁV-nál volt. A szervezőcéget inkább nem írnám.


Eddigi pácienseim szerint jól masszírozok.


És tényleg nem akarok erotikából vagy szexből élni, de akkor is érdekel, hogy ez hogy megy, mert tudom, hogy ezt is lehet jobban meg rosszabbul csinálni és én nem értek hozzá.

2012. aug. 27. 18:00
 9/11 anonim ***** válasza:
9%

A következő az lesz, hogy nyelvtan órát fogunk tartani:

"kérdést" akartam írni, mint ahogy írtam is -és nem kérést.

Idézem:

"Sokan érdeklődtek, hogy értek-e az erotikus masszázshoz."

A végéről lemaradt a kérdőjel, pedig nyelvtanilag kellene...és így lett volna kérdés.

Feltételezem a megnyilvánulásod alapján, hogy férfi vagy...??? Aggódnék azért, ha a "jelzésekről" most kéne itt értekeznünk!

Ha valamivel problémád van, csak nyugodtan írjál...de az erotikus masszázst nem tőlem fogod megtanulni.

Sok sikert!

2012. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, férfi vagyok. És talán nem lepődsz meg, ha megmondom, hogy meleg. És talán az sem hihetetlen, hogy a facér meleg ismerőseim érdeklődnek az iránt, hogy értek-e az erotikus masszázshoz.


Továbbra is azt mondom, hogy nem akarok erotikus vagy szex masszázsból élni. Nem akarok a gyanútlan kuncsaftokra rámászni. Meg a nem gyanútlanokra sem.

e továbbra is érdekel, amiről a kérdés szól.


És nem tőled vártam a választ, hanem attól,aki tud rá válaszolni.

2012. aug. 27. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!