Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből áll egy erotikus masszázs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből áll egy erotikus masszázs?

Figyelt kérdés

Miből áll egy erotikus masszázs? Ha ilyennel szeretnék foglalkozni, ahhoz egy tanfolyamot kell elvégezni? Ha igen, ez mennyibe kerül? A masszázs ágyon és olajokon, krémeken kívül kell még mást is beszerezni hozzá? Mennyit lehet vele keresni körülbelül? Férfi és női vendégek egyaránt megfordulnak egy ilyen helyen vagy egy nőnek csak férfi vendégeit vannak?

Magánvélemény NEM érdekel, a kérdéseimre szeretnék választ kapni!!!!

Köszönöm! :)


2012. aug. 5. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Hááát... Én az expresszen olvastam hírdetéseket ahol erotikus masszöröket kersesnek, akár kezdőket is tehát betanítanak. Van ahol azt hirdetik h sexmentes... hááát hogy ez mit takar az mindenhol más. én pl volta thai masszáson ahol a masszás végén a kis ázsiai csaj megkérdezte h kézzel vagy szájjal intézze el. pedig nem is volt kiírva h erotikus lenne. Kereset ELVILEG 2-300 akat lehet keresni(vagy még többet is)


expressz-hun keress rá minden nap írnak ki 2-3 állásajánlatot ahol masszás szalonokba keresnek fiatal lányokat. Ott tudakold meg h mégis mi a helyzet de nyugodtan számíthatsz rá h nemcsak masszás van a dologban

2012. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2012. aug. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!