Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miattam van fent ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miattam van fent ennyit facebookon?

Figyelt kérdés
Egy lányra,akin úgy vettem észre,hogy tetszem neki,egy hete ráírtam facebookon.Egy házi után érdeklődtem,hogy jól csináltam-e.Beszéltünk egy kicsit,aztán elköszöntem.De azóta minden nap fent van,órákat,pedig előtte csak hetente jött fel.(nagyon visszahúzódó,de csinos) Vajon most várja,hogy megint ráírjak? Tudom,hülye kérdés,de érdekel..16/F(16/L)

2012. aug. 24. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

hát lehet, hogy arra vár:) írj rá!


élőben meg hívd el randizni

2012. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj rá és derítsd ki! 19/F
2012. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 próbát megér. Írj rá.
2012. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eltelt egy hét, és nem írtál neki? Írj rá. :)
2012. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak ráfüggött az Fb-re, mint sokan mások.
2012. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 harleynagyi ***** válasza:
ugylatszik teged is erdekel hiszen meg figyelted hogy regebben hetente jart fel a FB-ra :-) szoval vegyel magadon erot es irjal neki , ha mar eletben nincs anyi batorsagod hogy eltarsalogj vele
2012. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!