Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért köszön rám meg jelöl be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köszön rám meg jelöl be facebookon egy lány, akivel eddig soha nem beszéltünk, és nem is köszöntünk?

Figyelt kérdés
Az kizárható, h tetszenék neki. Egónövelésből, h hátha próbálkozom nála?
2012. aug. 25. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért kizárható?? Ennyire ne legyél már önbizalomhiányos. Kérdezd meg finoman, nehogy elijeszd, olyanok mint az őzikék. Soknak az esze is kb annyi :)))))
2012. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert csúnya és alacsony vagyok + az ő családja sokkal gazdagabb, mint az enyém.
2012. aug. 25. 09:47
 3/12 anonim ***** válasza:

akkor meg ha az kizárható, akkor csak esetleg.. de tényleg csak talán..NEM JELENT semmit. Csomóan jelölnek be összevissza embereket vagy szerinted akinek 935 ismerőse van az mindet egyenként ismeri, jóban van velük, és legalább heti 1-szer dumálnak.


Már csak gyakorlatilag is 935 ismerőssel beszél CSAK 5 percet az úgy napokba átszámolva olyan 3 és fél nap körül van. Szóval nagyon sok minden mást csinálhatna ha ez így lenne,.


Az egonövelést meg kétlem, már csak azért is mert ha az van amit mondasz, akkor nem érdekli próbálkozol-e nála, biztos vannak rajtad kívül bőven, max annyiból égőnövelés hogy van még egy ismerőse.

2012. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szoktak jelölgetni mindenféle emberek, de általában ők nem köszönnek az utcán. Miért köszönne, ha nem akarja elhitetni velem, h tetszem neki?
2012. aug. 25. 09:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az ő szemében talán mégse vagy alacsony, és csúnya...
2012. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

jaa tényleg, hogy köszönt is, azt el is felejtettem. Akkor meg? Mit akarsz mit mondjanak, kis bátorítás?


Szerinted ugyan miért? Éreztem hogy ezt gondolod amúgy, annak ellenére hogy leírtad szerinted nem lehet, mert mégis csak ezt gondolod.


Egyébként meg akkor az utcán köszönt rád, ez lehet normál viselkedés is, ha már ismeritek egymást. Nem kell mindenbe belelátni mindent,


[link]


De ugyanakkor még akár az is lehet, hogy tetszel neki, ha szerinted nem akkor kérdezd meg.

2012. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Épp ez az, h nem ismerjük egymást. De akkor lehet h csak udvarias akar lenni.
2012. aug. 25. 10:04
 8/12 anonim ***** válasza:

errrg, basszus.. kérdezd meg! persze ne úgy hogy figyi te azért köszönsz mert tetszem neked, hanem megpróbálsz dumálni vele, amikor majd rád köszön legközelebb visszaköszönsz, aztán meg mit tudom én " de jó idő van ma" rád bízom.


De nee, ezt ne, ha ez a dolog téged zavar, akkor ne magadba agyalj ezen, vagy rosszul jársz, vagy felejtsd el azt kész, max visszaköszönsz és ne foglalkozz vele.

2012. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utóbbi lesz inkább, biztos nem fontos, csak gondoltam hátha vki tud vmi különösebb magyarázatot rá.
2012. aug. 25. 10:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Tetszel neki te baromfi! ne legyél ennyire gyök..:D
2012. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!