Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás lányok, összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás lányok, összejönnétek egy szakács fiúval?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
miért ne?
2012. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van,miért ne ?
2012. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokszor lehet azzal többre mész mint egy diplomával (manapság) :)
2012. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Simán! :D Csak szegényt állandóan nyüsztetném, hogy együnk együnk, főzzön (na jó főzzünk :D ) mert én imádok enni tehát rövidesen lehet szakítana velem :P

AMúgy meg nem értem ezt a dolgot, hogy foglalkozás alapján választom ki magamnak pl a párom/barátom. Akkora marhaság szerintem. Diplomások között ugyanannyi a s**fej meg bunkó mint a "nem képzett" emberek között. Sőt!

2012. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A barátomat szakácsnak vették most fel,engem pedig a mérnökire...
2012. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt már gond a festő kontra ügyvéd, autószerelő és magyartanár és sorolhatnám tovább. A gond az, ha felmerül bennetek ez a kérdés, és ha felmerül, akkor ne is kezdjetek egymással.

Egyébként a gond ott szokott jelentkezni, hogy az egyik valamivel műveltebb, ( nem biztos, hogy okosabb) a másiknál, és más társaságba jár. Mások az érdeklődési köreik, esetleg ezért nem egyeznek.

Ugyan úgy probléma adódhat, ha más kultúrkörből választ magának valaki párt. Gondolj bele, ha egy szabadságban nevelkedett lány hozzámegy egy muzulmánhoz. Nemrég egy olasz nő hozzáment egy ilyen palihoz, és a nagy melegben lefette a csadort az utcán, A pali jól eagyabugyálta a nőt. Ha nem tudtok ilyen és hasonló dolgokban egyezni, és nem tudjátok a környezet ellenszenvét elviselni, akkor baj van. Persze lehet jó is a dologból.

Az én feleségem két egyetemet járt , én festő vagyok. eleinte sok probléma adódott a baráti társaságunk különbözősége miatt. Én voltam az, aki a feleségem unszolására éretségit szereztam, majd technikusi képesítést. És csodák csodájára megváltozott az érdeklődési köröm, és közeledett a feleségem és a baráti köre felé. Ez nem jelentette azt, hogy a régi barátokat elhagytam. de másfelé is nyitottam.

Szerintem sok-sok buktatója van a különböző műveltségű pároknak.

Vol aki azt mondta, hogy ezután fennt hordom az orrom, de szerintem nincs így , hanem Ő nem tolerálta az én változásomat. Érdemes ezen egy kicsit gondolkodni és csak utánna lecikizni.

2012. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
miért van ilyen sok szakácsos kérdés ? :D
2012. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
úgy érzem nem hiányszakma
2012. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze nem a szakmája alapján döntöm el kit szeretek.
2012. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak annak nem örülnék ha random műszakos lenne, nem szeretek egyedül aludni. :D De amúgy persze, nem akadály, csak nekem pl ennyi az egyetlen nyűgöm szakmával kapcsolatban, h örülnék, ha a majdani férjem, akivel együtt élnék az nappal dolgozna, de ha olyanba szeretek bele, aki nem, hát ez van :)
2012. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!