Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyannal, aki "csak nagyon tetszik"?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a láthatáron: ua. éves mint én, nem túl társasági ember, én pedig végképp nem, interneten ismerkedtünk meg nemrég egy fórumon. Azóta volt 3 találka, utóbbi 2 smárolással ért véget. Mondta, hogy szeret, én pedig nem tudom eldönteni szerelem-e vagy csak vonzódás amit érzek iránta. Tehát kicsit össze vagyok zavarodva. Ő azt mondta, hogy ez egyszerűen nem szerelem amit én érzek, meg hogy mi járjunk az tuti nem menne, mivel más a világlátásunk egy picit, ő egy kicsit elvont gondolkodású. Tudom, hogy annyi csaj van még a világon, meg hogy nem kéne most leragadni ennyire egynél, de még egy barátnőm se volt, de még lánnyal se találkoztam úgy ahogy mi. Egyébként mi már szerintem annyit tudunk egymásról, hogy azt simán lehetne fiú-lány barátságnak tekinteni, de egyszerűen a kémia az mindkettőnkben megvan, az alkohol ezt eddig ki is hozta. Az meg a másik, hogy úgy érzem barátként tekinteni rá képtelenség.

Úgyhogy most elvileg úgy vagyunk, hogy nem bonyolítjuk túl a dolgokat, nem gondolkozunk a jövől, inkább a pillanatnak élünk, de meg kell hagynom, egyszerűen a nemi vágyaim valamelyest erősebbek, mint a hajlandóság, hogy udvaroljak neki.


Szerintetek nagyon megőrültem? Tudom hülye kérdés, de mégis ebben az esetben mi lenne a helyes cselekedet?



2012. aug. 22. 15:27
 1/7 A kérdező kommentje:
23/F
2012. aug. 22. 15:28
 2/7 menta34 ***** válasza:
Legyél korrekt, mond meg, hogy dugjatok egyet, hogy el tudd dönteni mit is szeretnél :))))
2012. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondta is, még viszonylag józanon, hogy erre nem vevő, hogy kihasználjam őt ezért.
2012. aug. 22. 15:32
 4/7 A kérdező kommentje:
De igazad van, én is rohadtul szeretném azt, viszont alkohol nélkül ehhez rohadtul nem lenne merszem.
2012. aug. 22. 15:33
 5/7 menta34 ***** válasza:
Szerintem nyerj magadnak időt, amit nő mellett tölthetsz ha ő az első... nem kell azon görcsölni, hogy ki szerelmes ki nem. Ha jól érzed vele magad és ő is veled akkor töltsétek együtt az időt. Ha felmerül a kérdés mond ezt, hogy nem tudod mi a szerelem, de nagyon szeretsz vele lenni és alig várod, hogy újra találkozzatok, blabla :)
2012. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát szerelmet ennyi idő alatt nehezen lehet kiépíteni. Járj vele, és idővel úgyis kialakul. Veszítenivalód nincs, de lehetőleg ne verd át, tudasd vele mi zajlik benned.
2012. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy elmegy fél évre vidékre koliba kb 2 hét múlva. Távolság az lesz. Azt meg nem tehetem, mert annyira még nem állok közel hozzá, hogy csak miatta lejárogatok hozzá, hogy majd ott találkozgassunk. Valahogy én is tudom, hogy ennyi idő alatt tényleg nem alakulhat ki sok minden, de ő nyitott arra hogy találkozzunk, ma is találkozunk pl. Ha tisztában lennék ÉN az érzéseimmel akkor nem lenne semmi gond.
2012. aug. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!