Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap össze futottam vele....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varga Esztíí kérdése:

Tegnap össze futottam vele. Elhívott ő hozzájuk vörösbort ittunk beszélgetünk jól megvoltunk. És mikor haza kísért meg kérdeztem tőle, hogy tudja-e hogy mit szeretne. Választ nem kaptam csak csókokat. És le akart velem feküdni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ő még szűz,és több mint 2 éves szerelmes vagyok bele.Prsszó mögött voltunk és őt ott akart velem lenni..Szerintetek keresni fog azok után,hogy nem hagytam magam? Sokszor meg kérdeztem tőle mit akar és csak csókolt ..nem értem,hogy mi van..sztem ha nem akart volna nem csókolt volna..


14/L



2012. aug. 25. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

megkaptad a választ nem?!szexet akart,de ugye ezt így konkrétan kimondani erős lett volna,így folyamatosan haladt a csókokkal kezdve..

ne várj tőle sokat..

2012. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
80%
14 évesen borozgass csak és kefélj egy presszó mögött! Azt a k*rva eget!!
2012. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem egyedi nem tudom miért vannak egyesek kiakadva.
2012. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!