Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az egyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az egyik lány most szakitott a barátjával és egész nap velem volt. Itt nincs is semmi gond, de ő megfogta a kezemet és úgy kisértem haza. Az egész végén lesmárolt. Mit csináljak, járjak vele vagy sem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egy síró párna akarsz lenni, akkor igen. Általában ezeket a személyeket, ha már túljutottak a holtponton, elhajtják.
2012. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz magaddal kiszúrni, akkor ne vedd komolyan a lányt. Most van túl egy kapcsolaton és egy szakításon, szerint melyik ember képesen ezeken túl lenni pár óra vagy pár nap alatt? Gondolom a lány most vígasztalódik, vagy bosszantani akarja az újdonsült exét azzal, hogy neki máris van új hódolója. Több mint valószínű, hogy ezután jön majd az, hogy a csajnak elkezd hiányozni az volt barátja, békülnek, újraszakítanak....amíg egyszer tényleg véget nem ér.
2012. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez a lany szó szerint örult amikor szakitott a barátjával . Az a rossz hogy mar velem is megcsinálta egy lány hogy szakitás után pár nappal már mással járt , nem akarok ilyen lenni.
2012. aug. 3. 08:45
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
2.vagyok Figyelj, lényegében ugyanazt írtuk ketten is, de falra hányt borsó. Szerintem te már elhatároztad magadban, hogy kell a csaj, megerősítésre vársz. Én akkor is azt mondom neked, hogy ne menj bele, de természetesen úgy szúrsz ki magaddal, ahogy jól esik..... okos ember az szóból, buta ember a saját hibájából tanul. Én is mindig a saját hibáimból tanultam egyébként :D
2012. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
járj vele
2012. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
fektesd meg, aztán hagyd ott, majd rájön, hogy ki a batman!
2012. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen , dugd meg és zavard el.
2013. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szálab ***** válasza:
Na mivan nagy bölcsek? Itt még senki nem csinált gyorsváltást mi!? Ha jó vagy kérdező, simán lehet ebből szép és hosszú kapcsolat szerintem! De azért akkor össze kell ám szedni magad, nem kérdezgetni hülyeségeket, csak és kizárólag a szép közös jövőre fókuszálni túl sok "nagy terv" ismertetése nélkül! (Ugyanis azokat nem rég még mással tervezte!)
2013. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!