Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Suliban ti is voltatok szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban ti is voltatok szerelmesek tanárnőtökbe/tanárotokba?

Figyelt kérdés
Nekem a matektanárnő jött be nagyon!!Blúzban testhez simuló térd fölé érő szoknyában és magassarkúban volt általában!Mindig állt a cerkám óra alatt:)Nálatok volt ilyen?

2012. aug. 25. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Elősször a magyartanárnőm váltott ki belőlem komolyabb érzéseket úgy általános harmadikban. 10 éves kiskölyökként, ő volt az első nő aki komolyabban beindította a fantáziámat és gyakran gondoltam rá esténként a fűrdőkádban, vele kapcsolatban voltak elősször szexuális gondolataim. Emlékszem mindíg keresztül tette néha a lábát a padon amikor épp előtte ültem és akkor már semmi másra nem tudtam koncentrálni. Ő akkor 24 éves volt, szőke,gyönyörű kék szemü, mindenhol veszes, kerek melekkel, általában szűk blúzban, anygalian szép arcal és annyira kedves volt mindíg. Sose voltam magyarból 3-asnál jobb, de abban a két évben amikor ő tanította, színötös voltam. Esküszöm már akkor, kiskamaszként "nekimentem" volna és nem gondoltam volna azt, hogy "megrontana" inkább imába foglaltam vola a nevét és senkinek nem beszéltem volna a dologról.
2012. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy hülyeséget írtam, mert ez már 4-ben volt... végülis tökmindegy! :D
2012. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig minden tanárom ronda volt, szóval a válaszom egyértelműen: nem.
2012. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megértelek:D
2012. aug. 26. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:
1-2x kivertem a suliban, volt 1-2 fiatalabb szexi tanárnőm!
2012. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D Ne is mond:DD
2012. aug. 27. 00:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig jó volt néha csak emelgettem a padot ahogy mozgattam :D
2012. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:XDD
2012. aug. 27. 13:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!