Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy tényleg érzéketlen az exem?

Figyelt kérdés

Szakított, mert már nem szeretett nem voltam érdekes. Én még mindig nagyon szeretem, ezt ő is pontosan tudja. Mikor összejöttünk, bemutattam a barátaimnak, ma már ő is a társaság tagja. Miután szakítottunk, ugyanúgy eljárt a találkákra (így sokkal nehezebb..) ...Most lett egy barátnője. 1: arra nem volt képes, hogy beállítsa facebookon hogy ne lássam hogy kapcsolatban van + a nyáladzásokat se. 2: az egyik csoportos találkára elhozta a lányt, ő is kezd a társaság tagja lenni.

Jóban vagyunk viszonylag szóval letiltani nem tiltottam le anno, de most már igen. Nekem csak ott vannak barátaim, ha nem járok el a találkákra egyáltalán senkim nem lesz..

Csak szerintem volt ez k*csög a részéről, vagy túlreagálom?


2012. aug. 25. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg elég érzéketlen a részéről... De miért nem kéred meg a barátaidat, hogy ne hívják meg minden talira? Vagy hívj el néha te pár embert egy külön talira, hogy ne veszítsd el velük a kapcsolatot. Sajnos, mivel téged zavar a dolog, ezért neked kell megoldanod, vagy elviselned, mert ő láthatóan magasról tesz rá, ha éppen nem élvezi...
2012. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túl reagáltad. Most válaszolj őszintén. Ha te lennél az ő helyébe, ő meg a tiédbe, akkor te nem akarnád hogy az ismerőseid lássák facebookon hogy kivel jársz? A nyáladzós képeket én nagyon utálom szóval arra inkább nem mondok semmit. Te még mindig nagyon szereted, ő tudja, de azért is más lánnyal van, ő már nem szeret téged úgy és talán jobb lenne ha ezt elfogadnád. Próbálj meg új életet kezdeni.
2012. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-2 emberrel tudok 1 héten egyszer találkozni, de az nem ugyanaz mint a szokásos 8 fős társaság.. mert hetente egyszer találkozunk mindannyian. ilyen rock találkozónak indult, ma már mindenes. (ez kötött, szóval nem olyan hogy ezt meg ezt hívjuk meg, minden vasárnap van, aki tud jön, aki nem nem.) Évközben pedig ezen az egy napon kívül nem nagyon ér rá senki, vizsgák, dogák, valakinek család, párkapcsolat is...
2012. aug. 25. 16:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Hívd el te a barátokat külön, és kérd meg őket, hogy az exedet ne hívják... Ha kérdezik, mond meg nyugodtan, hogy zavar, hogy látnod kell őt meg a lányt, de nem szeretnéd elszakítani őket, csak szervezzetek külön programot. Így nem kell róluk lemondanod.

A letiltás is jó ötlet szerintem. Amúgy hát... nem köcsögség ez, inkább érzéketlen és tapintatlan dolog, de ha közösek a barátok, akkor logikus, hogy be akarja mutatni nekik az új barátnőt. De annyi esze lehetett volna, hogy nem melletted teszi ezt.



21L

2012. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2: nem is azt mondtam hogy ne rakja ki hogy kapcsolatba van, de azt be tudja állítani hogy csak én ne lássam..
2012. aug. 25. 16:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy azt nem lehet úgy beállítani hogy csak te ne lásd.
2012. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Be lehet, amikor engem rakott ki is beállította egy csaj miatt..
2012. aug. 25. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem várhatod el, hogy bujkáljon előled.
2012. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

miért kéne titkolóznia? az élet megy tovább... valószínűleg nem azzal fog szarakodni, hogy beállítgassa, hogy pont te ne lásd.


amúgy az, hogy te mutattad be a barátaid és most rájuk szállt + az új nőjét is odaviszi... az nagyon gáz. szerintem ezt nem reagálod túl, én is rettentően ki lennék akadva.

2012. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!