Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta szakítottunk a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta szakítottunk a barátommal, olyan érzéketlen lettem a világ felé, semminek sem tudok örülni, semleges vagyok. El fog ez múlni, mert aggódom?

Figyelt kérdés
Már 1.5 éve szakítottunk, és azóta vagyok ilyen. Azelőtt tudtam örülni kis dolgoknak is, sokat nevettem, sokan kedveltek is. Olyan semmilyen hangulatom van.
2012. máj. 5. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

te depressziós lettél!!!

és antiszociális!!


menj közösségbe.

2012. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1,5 év az sok. Tényleg menj közösségbe, barátok közé, vagy csak random ismerkedj! Az érzelmi sivárság pláne hosszabb kapcsolat után nem meglepő, de csak akkor múlik el ha az ember tudatosan tesz ellene.
2012. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerezd vissza exed! vele minden jobb volt
2012. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!