Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne rontsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne rontsam el már rögtön?

Figyelt kérdés
Szoval ez a barátnő téma eddig nem jött össze nekem, holott 22 vagyok már. Úgyhogy inkább megkérdezem, hátha tudtok jó tanácsokat adni nekem. Még nagyon friss a dolog, de inkább most minthogy késő legyen, és már megint csak barátkozok... Van egy lány, megtetszett, nincs barátja, erről a részről ennyit egyenlőre... Magamról: jó humorú, beszédes, intelligens, előzékeny, udvarias, "aranyos, cuki" (na ezt a kategóriát akarom elkerülni főleg, mert mindig csak ezeket kapom itt az utolsó kettőt). Külsőre magas vagyok 185 cm, kinézetre erős átlag, öltözködésügyileg mivel főiskolát végeztem, ezért az inges stílus játszik. A kérdésem adott... annyival egészíteném ki, hogy vajon mikor hívjam el randira? Mennyi idő kell ehhez? Igazából tudom én hogy nem sok, de mivel facebookon beszéltünk, és az valahogy olyan személytelen, 1-2 beszélgetés facebookon :S Kevésnek tűnik... félreértés ne essék ő keresett engem elsőnek.
2012. aug. 25. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy igen egyszerű törvény. Ha tetszel neki, semmit nem kell tenned. De ha erre rá akarsz segíteni picit akkor érdemes adnod önmagad. Légy jó arc, hülyülj vele, és laza, de perverz vicceket néha be lehet szúrni. De csak akkor ha tudod hogy tetszel neki. Ne fizess mindent te... ez megalázkodó dolog..
2012. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És a kérdés másik felére mit mondanál? A kérdésem adott... annyival egészíteném ki, hogy vajon mikor hívjam el randira? Mennyi idő kell ehhez? Igazából tudom én hogy nem sok, de mivel facebookon beszéltünk, és az valahogy olyan személytelen, 1-2 beszélgetés facebookon :S Kevésnek tűnik...
2012. aug. 25. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!