Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezetem szerint ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetem szerint ha lefogynék rögtön lenne barátom. Mégis képtelen vagyok, pedig jó lenne. Ez egy ördögi kör?

Figyelt kérdés
A barátaim és a családom, no meg a férfi haverjaim szerint minden átlagon felül stimmel velem belsőleg, külsőleg szép arcom van, de mindenki szerint azért nincs pasim, mert kövér vagyok és ezen felül ezt szégyellem is. Próbáltam lefogyni, de egyszerűen nem megy, mindig csak egy darabig, egy akaratgyenge bénaság vagyok. Mégis vágyom egy olyan kapcsolatra, ahol nem csak a "ló helyett a szamár is jó" szerepét töltöm be. De ha nem fogyok le, akkor ezt szinte lehetetlen elérni.
2012. aug. 24. 07:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány éves? Milyen magas? Mennyi a súlyod?
2012. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Baromi sok változást érhetsz el apróságokkal. Én dobtam a cukros üdítőket, helyettük zöldteát és ásványvizet fogyasztok és csak ezzel lement 4kg másfél hónap alatt.

Szégyenlős vagyok eljárni edzőterembe vagy kimenni futni, meg nem is olyan környéken lakom, helyette minden nap tornázok itthon másfél órát, amiből 40 perc cardio tánc a többi alakformálás, de ugyanúgy eszem, amit szeretek, mint előtte. Nem olyan nehéz ez, csak ne egyél cukrot, ha nem muszáj.

2012. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, 172 centi és 92 kiló. Tudom, brutális. Kedves tinédzser magánlevelezők - tudom, éretlen egy kérdés, értem miért gondoltátok, hogy talán egykorúak vagyunk, de sokkal idősebb vagyok nálatok, egyébként sem szoktam ismerkedős levelekre válaszolni - köszi a megértést.
2012. aug. 24. 07:49
 4/19 A kérdező kommentje:
2. köszi. Igen, ez megy egy darabig, meg rengeteget tudok arról, hogy mit és hogyan kéne tenni, ami egészséges életmódnak számít, de egy idő után feladom sajnos és jön a csokoládé- egyszerűen nem tudom megállni, pedig sokszor volt már, hogy akár fél évig egyáltalán nem ettem édességet és azt hittem már leküzdöttem ezt a függőséget. A legkevesebb amennyire sikerült lemennem 72 kiló volt, akkor is azt hittem, hogy végre elértem egy olyan súlyt, ahonnan soha többet nem megy már felfelé csak lefelé. Tévedtem.
2012. aug. 24. 07:53
 5/19 anonim ***** válasza:

na az a probléma.

mehet a csoki bátran, csak válassz olyat, ami mondjuk magas kakaótartalmú keserű csoki, vagy ne edd meg az egésztábla milkát egyszerre, hanem csak egy csíkot egy nap. nincs ezzel baj, egészségedre, én is így csinálom.

ne add fel és sikerülni fog. :-)

2012. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Óóó. Hogy lehet valaki ilyen setét 28 évesen? Drágaság én úgy fogytam 3 hónap alatt 10 kilót, hogy a kenyeret kihagytam az étrendemből, és eljártam futni, kondizni hetente párszor (suliban lehetőség van mind a kettőre)... Most szeptembertől 20-at akarok leadni, mert 100ról indultam, most vagyok 85, nyár alatt én stangláltam. :)) A csokival nincs gond, ha van itthon, akkor eszek, a sütikből is eszek rendesen, cukrosat soha nem is ittam, csak télen a tea... Az életmódotokkal van probléma... És legyen akaraterőd. Ez olyan mint a dohányzás, fejben kell eldönteni. Én már most, 15 mínusszal sokkal boldogabb és magabiztosabb vagyok.

F/16

2012. aug. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem azért nincs. Sok kövér csaj után futnak a pasik (jó pasik!).


Azért nincs, mert nincs elég önbizalmad.


Vagy "negatívan": biztosan nem vagy olyan flegma, lekezelő, beképzelt, mint a mai csajok többsége, és (sajnos) a pasik többségének az "kell".

2012. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Kedves 16-as éves fiú. Neked még sokkal könnyebben megy a fogyás mivel te még egy fejlődésben lévő szervezet vagy. Nem kellene bunkózni a kérdezővel. Kedves kérdező Neked meg sok erőt és kitartást :) És biciklizz sokat úgy hogy ne legyen fárasztó és végig tudd vinni a távot, amit kitűztél célul, de azért izzadj Tőle. Én is szintén 172 cm vagyok jelenleg 60 kiló, de 72-ről indultam.
2012. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Lefogyhatsz, de ha úgy marad az önbizalmad, akkor úgyse lesz sok értelme.. bár a fogyás önbizalmat is adhat, ez igaz.:)
2012. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

16/F, több tiszteletet az idősebbnek....drágaság.


Kérdező, próbálj meg átállni arra, hogy kenyérféléket csak délelőtt egyél, akkor is lehetőség szerint teljes kiörlésűt. Igyál sok folyadékot (ásványvíz, zöld tea, vagy bármi, csak cukor mentes legyen), csokoládéból pedig vegyél étcsokoládét. Naponta pár kocka nem fog megártani. Sok sikert!

2012. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!