Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyi idő után szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyi idő után szoktatok az új barátnőtök előtt f*ngani?

Figyelt kérdés
tehát összejöttek egy lánnyal és akkor az már "biztos pont" úgymond ha pukiztok? tehát ez egy jel lehet hogy tényleg komolyan vele akartok lenni?
2012. aug. 25. 19:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
4 éve élek együtt, teljes boldogságban a barátnőmmel (lassan feleségemmel) és érdekes módom ilyen kérdés soha merült fel! Nálunk olyan tényezők játszanak szerepet mint a tisztelet, odaadás, becsület, szeretet, na de hát mindankinek más az értékrendje, neked a f*ingás az eggyik fontos pont és ebben csak az a szomorú, hogy egyre több fiatal van ezen az abnormális szinten!
2012. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen egyénfüggő dolog.

Ha valaki azon a szinten van össze is szarja magát a csaja előtt.

Aki meg olyan szinten van az ritkán, vagy nemis csinál ilyen dolgot.

2012. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
álmomban már kicsúszott, amúgy még nem mertem, megvárom, hogy ő fingjon először :D
2012. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
Én ha együtt alszom egy lánnyal folyton azon görcsölök hogy ne fingjam el magam, sajnos néha nem sikerül befolyásolni a dolgokat, de eddig csak ilyen sunyi-fing volt, szal nem lehetett hallani csak melegebb lett a hőmérséklet és egy kis széklet szag is társult hozzá, de nem volt para, remélem akkor már aludt. Én megértem a kérdésed
2012. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszi :D és szerintetek fordítva ez mennyire ciki? tehát ha lány fingik és hangosan, mert tényleg rossz visszatartani és nem mindig csöndes
2012. aug. 25. 20:35
 16/18 anonim ***** válasza:
73%
Sz@r lehet az életed, ha már egy fingással méred a kapcsolatodat!
2012. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
28%

Én barátnőm előtt kb. egy hónap után kezdtem el fingani, de csak akkor, ha nagyon nem tudom megoldani máshol. Az elején még tényleg nem illendő, igazából később sem nagyon, de akkor már elfogadható.


Jelnek nem jel. Ne a gázaiból akard megállapítani, hogy komolyan gondolja-e, hanem beszélgess bele. Hihetetlen, de a kommunikáció információcserére is használható.

2012. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ne mond neki, hogy ez természetes, finghatsz nyugodtan mellettem is, mert utána állandóan orrod alá szar!
2012. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!