Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem alig merek ránézni és ha látom is kb. elolvadok. Mit lehetne csinálni, hogy rámerjek nézni mint egy olyan srácra aki nem is tetszik annyira mint ő?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok azt légyszíves ,hogy majd elmúlik meg minden mert már volt ilyen és minimum 1 év volt mire normálisan rá tudtam nézni.
2012. aug. 25. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Küzdd le a félelmet! Merj rá nézni, hiszen ő is csak egy ember, nem kell félni a tekintetétől! No meg legalább leveszi, hogy tetszik neked. ;)

Én is néha rezelek ránézni is arra aki nagyon tetszik, de aztán azt gondolom, hogy mit akarok tőle, ha még ránézni sem merek?

2012. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz ránézni?

Odafordulsz,bájosan mosolyogsz és ebből le fog neki jönni hogy nagyon oda vagy érte.

Naa,egyszerű!

Nem?

2012. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bárcsak Te volnál az a lány!
2014. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!