Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomat állandóan kiröhögik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat állandóan kiröhögik, szörnyen zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,173cm. Barátom 17,ő 2 fejjel magasabb tőlem,szemüveges.Van pár osztálytársam,akik ilyen cicababák,állandóan kiröhögnek,hogy huuuu de ronda+ beszólna,hogy pénz miatt vagyok vele( szülők leggazdagabbak a környéken) de ezt épp leszarom. Szörnyen zavar,hogy állandóan kommentálják,hogy hogy húúú de ronda,de magas. :S
2012. aug. 26. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
van két füled. Az egyiken be a másikon ki.
2012. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz.. szard le mások véleményét az a lényeg h te szereted :)
2012. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Te választásod, és ne foglalkozz irígy buta megjegyzésekkel.
2012. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen mit mondanak azok a h.ülye pics@k.
2012. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak irigyek, ők is szeretnének ilyen magas fiút :)

nem tudsz mást tenni, mint hogy figyelmen kívül hagyod, mert ha beszólsz, akkor csak még jobban rátok szállnak

ne adj a véleményükre

2012. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 okoska31 ***** válasza:
96%

Jól mondják. irigyek, és kész. egyik füleden be - másikon ki - ez is ok.


Azért a 2 fejjel magasabban elgondolkoztam. Egy fej kb. 20 centi... a barátod ezek szerint 213 centi lenne?:):)


nagyon magasban van a feje ezek szerint:)

2012. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
De jó a gyereknek. Szóval igaz az elmélet, amely szerint a magas és pénzes fiúknak mindig lesz barátnőj legyenek akármilyen rondák is. Na, mivel se magas, se pénzes nem vagyok meheek elásni magamat. :(
2012. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Én ha a helyedben lennék,beszólogatnék az ő pasijukra/csajukra,és majd meglátják,milyen,amikor visszanyal a fagyi.Ha hagyod,még jó hogy megteszik.
2012. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat! Azért nem ronda,legyen akármilyen magas..
2012. aug. 26. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!