Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak elég "romás"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak elég "romás" neve van. Engem egy cseppet sem zavar, mert nem az, valahol még a déd-ek lehetettek. Biztos van benne, de nem látszik. A barátnőm viszont állandóan ezzel cikiz: S Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 18:15
 1/9 nielindi ***** válasza:
60%
kit érdekel, h a barátnöd mit gondol?!?! nem ö van a sráccal, hanem te. és mindig is ez volt a neve, már akkor is amikor összejöttetek, söt, már elötte is.ha a bnöd ezzel csesztet, akkor b@sszál le neki egyet.
2010. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

még mindig jobb, mithogy kinézetre lenne romás..

egyébként ha szareted, akkor ez egyáltalán ne érdekeljen téged, a barátnődnek pedig magyarázd el, hogy neked ez rosszul esik, ő mit szólna hozzá? ha tényleg egy igazi barátnő, akkor megérti.

2010. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

nem romás, hanem olaszos...

mondd ,h olaszos és máris más a helyzet...

2010. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, de azt mondta hogy azért csinálja hogy szivasson, de szeret meg minden...

Nem vagyunk együtt régóta, de imádom nagyon...Csak a bnőmet kell megcsapkodni.

2010. máj. 1. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
barátnőd 1 irigy ribanc
2010. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

ha legközelebb ezzel cseszeget a barátnőd, akkor mond neki ezt: én legalább nem baszok egyedül :P

Tuti lefagy a szájáról a mosoly :D

2010. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
lehet bejön a barátnődnek... ne törődj vele. az ilyen nem is igazán barátnő. a barátnő az,aki a legjobbat akarja neked,és boldog hogyha te boldog vagy. és nem köt bele olyanba hogy mi a neve a barátodnak...
2010. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
ez katasztrófa, h egyesek igy gondolkodnak. és ha romás neve van? akkor mi van?
2010. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Én szakítanék vele . Ez azért elég ciki.
2013. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!