Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy férfiként a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lee12 kérdése:

Lehetséges hogy férfiként a nemiszervem környékét gyantázzam?

Figyelt kérdés

csakmert borotválás után pár nap is megint nő és elvileg gyantázásnál pár hétig nincs gond vele

ha lehetséges milyen gyanta kell az ilyesmihez meg hogy hogyan kell?:D még életemben nem láttam gynatázást?


2012. aug. 26. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy kozmetikushoz, ő megoldja.
2012. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne már lehetséges?
2012. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Epiláld.
2012. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 okoska31 ***** válasza:
100%

lehetséges. csak félúton majd ne hagyd abba a fájdalom miatt.

erre jó a kozmetikus - ott nem engedik abbahagyni. elég bolondul néznél ki féloldalasan:)

2012. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
FÉRFI VAGY. MIIIINEEEEEK GYANTÁZNÁD AZ ISTENÉRT?? 18/l
2012. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Off!

Talán azért mert nem csak mi nem szeretjük a kóbor szőröket a szánkba. =) De majd rájössz, feltéve ha olyannal ad össze az élet, aki bevállalja az orális szexet s emellett még őszinte is. Valakinél nagyobb a dzsumbuj az átlagnál, nem feltétlenül marad meg mindenkinél a serdülőkori szellős fanszőrzet. Plusz nyáron sokkal, sokkal kényelmesebb. Olyan érzés, mint mikor először cseréled le a fecskét az alsógatyára. Ja és persze, aki "írtja" azok többsége is csak a herékről teljesen, máshol csak rövidre.

Én a gyantát biztos, hogy nem vállalnám be, képtelennek érzem magam ilyesmire.

2012. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy nő vagy, akkor a fecske alsógatya cserének a milyenségét nem érezheted át!
2012. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

5-ös: dede, gyantázza csak le... :P


Legalább megérzi, mit várnak el a pasik alapból a nőktől :D


Egyébként a borotválást is felesleges marhaságnak tartom... de ha ő csupaszon szeretné, csak hajrá!

2012. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

6-os, 8-as vagyok...


Már sorry, de a fecske is alsógatya... ahogy a boxer is, amiről beszélsz.

2012. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na! Köszönöm! Szerintem is! Ettől függetlenül a nők többsége bugyinak hívja, ugyan nem az én viseletem, de volt, mikor az volt. Kicsit megalázónak tartom, hogy így hívják egyesek! Viszont már én sem hívom alsógatyának, mivel a környezetemben az összes nő bugyinak hívja.
2012. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!