Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy ha egy fiú ronda, de magas, akkor tuti lesz barátnője, de ha egy fiú alacsony és aranyos vagy átlagos kinézetű, akkor alig van lány, aki elfogadná és járna vele?

Figyelt kérdés
Olyan kiábrándító ez! Ráadásul már bejöttem nem is egy lánynak, de volt, aki miután megtudta, hogy csak 165cm magas vagyok, a magassarkú mániája miatt már nem volt kíváncsi rám többet fb-n. Ő 172cm magas volt. Szóval úgy tűnik arcra bejövök sok lánynak, de a testem, alacsonyságom, kisfiús alkatom miatt csak többnyire kis 13-15 éves lányok tapadnak rám.

2012. aug. 26. 12:23
1 2
 1/13 okoska31 ***** válasza:
42%

nem szeretnek a lányok lefelé nézni. szeretnek felnézni a párjukra átvitt és valós értelemben is.


de nyugi, fogsz találni nálad alacsonyabb lányt, vagy kicsit magasabbat, akinek te kellesz.


mondjuk ne 190 centisekről ábrándozz...:)

2012. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Ahogy írtad - a magassarkú-mánia tehető felelőssé, meg persze az elhatározás, hogy kirakatba tervezi a leendő kapcsolatát. Minél mutatósabbak a partnerével egymás mellett, annál jobb. Aztán ott van még a nyamvadék biztonságérzet, minek hiányára előszeretettel hivatkoznak egyesek, mikor arrébb zavarnak egy alacsony srácot.

Tehetsz annyit, hogy kifejezetten alacsony, 160 centit el nem ért csajoknál próbálkozol, ők többnyire nem kifogásolnak.

2012. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Azért, mert egy alacsonyból soha nem lehet később magasat csinálni...

Egy magas, de mégis rondább hapsit -attól függ mennyire ronda- azért ki lehet még kupálni valamennyire.


Te meg maradsz ugyanúgy alacsony... Ez van.

2012. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Ja, és én is átlagos magasságú nő vagyok, de az hogy nézne ki ha a hónom alá tudnám csapni a pasimat? És még akkor nincs rajtam a magassarkú...
2012. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ebből nem érdemes kiindulni,mert mindenkinek más "típus"tetszik! én pl. 34éves,190cm és 92kg rövid feketehajú ,sportos alkatú,kedves őszinte pasi vagyok,és csak 1-2kivétellel a nálam idősebb és alacsony testes csajoknak jövök be,tehát pont azoknak,akikhez nem vonzódom! ez dobta a "gép"!:)
2012. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Félreértettél. Nem a magasabb lányokra hajt. Sőt inkább az aranyos, pici, filigrán lányok az eseteim. De tény, hogyha egy ilyen aranyos lány elé adom a választást, szinte tuti, hogy magas, ronda fiút választja helyettem.
2012. aug. 26. 12:48
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem te sem igazán éreznéd magad jól egy olyan lány mellett, aki 10-15 cm-rel magasabb, főleg ha még a magassarkút is szereti. Kézenfogva (pláne a 'kisfiús' küllemeddel)mintha csak a öccsét sétáltatná... Egyébként pedig alacsony lányok is vannak a világon. De el lehet kezdeni sportolni is, hogy ha már a magasságodon nem is, a testalkatodon változtass.
2012. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 13:25


Sportolok, de nem mindenkinek telik szerekre, hogy izomállatá gyúrja magát, arról nem is beszélve, hogy sok embernek fogalma sincs hány év és mennyi kemény edzés árán lehet olyan jó teste. Én nekem semmi bajom a sportolással. Itthon folyamatosan tolok egy edzésgtervet, amiben fekvőtámasztól kezdve súlyzós gyakrolatokig minden van. MInden izomcsoportot megmozgat. De tudod míg sokan azzal küzdenek, hogy egy-két kilót leadjanak, én azzal küzkdök keményen, hogy egy-két kilót is felszedhessek. Nem adom fel, szeretnék jó testet, de ez sok évembe lesz és akkor sem leszk izomáallat csak szálkás max. Elsődleges célom 58-60kg-ra feltolni magam. Igen, nevetségesem kevésnek tűnik, de nekem ez is hatalmas munka lesz ilyen genetikával, alkattal.

2012. aug. 26. 13:31
 9/13 anonim ***** válasza:
én 190 cm magas vagyok, és nem vagyok jó képű, és abszolute nem tapasztalom hogy etől jobban kellenék bármelyik nőnek is.
2012. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Figyelj a lényeg, hogy próbálkozol és van akaratod hozzá. Talán a lányoknál is ez lesz majd célravezető. A lényeg, hogy ne az legyen a hozzáállásod, hogy "szegény kicsi én, akinek rossz a genetikája", mert azt egyből megérzik! Senkinek sincs szüksége egy szerencsétlen, önsajnáló, bizonytalan pasira. Fogadd el az adottságaidat olyannak amilyen. Amin pedig lehet csiszolni azt továbbra is tedd meg, nemcsak a sportban, hanem esetleg öltözködésben, hajvágásban stb. Egy jó fellépés csodákra lehet képes. Remélem nem fogalmaztam túl keményen, csak tanácsot akarok adni.

13:25-ös

2012. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!