Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek azért vonzódom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért vonzódom a pici, törékeny, filigrán alkatú, bájos lányokhoz, mert én is alacsony, vékony fiú vagyok? Mennyi esélyem van manapság az ilyen aranyos, pici lányok között olyat találni, aki inkább alacsony, fiúho vonzódik?

Figyelt kérdés
Jó lenne találni olyan lányt, aki ilyen piciként megelégedne velem és nem 180-190cm magas pasi kéne neki. De elég szomorú, hogy én úgy látom az alacsony lányoknak jobban bejönnek a 180cm magas fiúk.

2012. aug. 25. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahh...már megint.
2012. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már megint te? Necsináldmár...

Valaki lője fejbe könyörgöm, nem igaz hogy nincs jobb dolgod. Szánalmas vagy!

2012. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi,én nem vagyok bunkó,és nem láttam az előző kiírásaid.Szerintem nem abból adódik,hogy szereted az apró lányokat,mert te is pici vagy,mert én a 194centimmel ugyanúgy a kis csöpp lányokhoz vonzódom első látásra,de volt már magasabb barátnőm is.Mivel alacsony vagy kezdj el gyúrni.Minden alacsony ember ezzel kompenzálja a magasságát.Én meg csak röhögök rajtuk :D Nem,most komolyan.Egy lánynál SZERINTEM ,(lehet ő a legmenőbb csajszi is akivel találkoztál)ha odamész hozzá,mondjuk egy bárban,vagy egy pub-ban,és meghívod 1 italra,és közbe jót beszélgettek(persze neked fullra fel kell b*sznod az önbizalmad)és megnevetteted(persze nem úgy mint a kis babákat,hogy "véletlen" leesel a székről meg ilyesmi :D),akkor simán elmegy veled egy randira,de ott már lehet ,hogy ejteni fog,viszont a randinál kezdd magadat adni,csak több önbizalommal ;) amúgy ne aggódj sok csak a kis félénk de normális fiúkat szereti ;) fel a fejjel :) 15/F
2012. aug. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!