Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatal lányoknak hogyhog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal lányoknak hogyhogy az ilyen test az ideáljuk?

Figyelt kérdés

Pár ismerős véleménye,és kép alapján ez a tizenéves "álompasi:"

-keskeny,csontos vállak

-lapos mellkas,hártyányi mellizmok

-vékony karok

-egyenes,vékony felsőtest,oldalizmok nélkül

-lapos has,pihés kis kockákkal,törzsizomzat nulla

-pipaszár lábak,minimális comb és lábizmok

-keskeny hát,kiálló gerinc,szinte semennyi hátizom

Az olyanokról mint csuklya,fűrész,gerincmelléki,alkar izmok,már ne is beszéljünk.

Összerakva egy gyengécske,vékony,0 izomerejű,kehes valamit kapunk,amit még fiúnak se neveznék,nemhogy pasinak.Férfitól ez pedig a lehető legmesszebb áll..néha meg is döbbenek a strandon,mert úgy néznek ki,mintha a legsötétebb éhező Afrikából menekültek volna ide,olyan a fizikumuk.Nem értem,hogy tudják magukat így egyáltalán jól érezni,hiszen szemlátomást még a szél is elfújja őket.Ráadásul ezeknek a nagy része,vasalt/zselézett hajú,lógócuccos,alattomos tekintetű "rajgyerek".Azt,hogy a lányoknak ez hogy tetszhet,azt végképp nem értem.Természeresen nem kigyúrt állatoknak kéne lenniük,de egy egészséges izommennyiség és állóképesség nem ártana.Nem is lenne rossz a kötelező katonaság,mert férfit nevelne ezekből a puhányokból.Jól látom? Vagy valaki felvilágosítana ezügyben?



2012. aug. 26. 16:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
tizenéves vagyok és szerintem szép ha izmosak a fiúk nekem az jön be nem a szálkás semmi fiú
2012. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%

Majd kinövik...

Amikor én voltam kamasz, akkor az emo volt a sláger. Most az összes osztálytársnőm, aki annó akár ezekért is rajongott, férfias külsejű, öltözetű, fizikumú, kisugárzású pasikkal van együtt.

A kamaszok általában mindig furák, a mostaniak csak extrémen el vannak kapatva, mert senki nem akarja korlátozni őket, de attól még nem ők hozzák meg a trendet, max a saját korosztályukban.

A biológiát nem fogják felülírni, a nőknek előbb-utóbb A Férfi lesz a vonzó, mert így vannak kitalálva...


Nézd meg, ki néz ki hülyén? A sok fiatal, kamaszgyerek, de azért 20-25 fölött többnyire mindenki normálisan fest.

Szóval ne kamaszcsajokkal kezdj és le van tudva...

21L

2012. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Eddig nem úgy volt, hogy ezek a puhányok nem találnak maguknak lányt? Mindig azt szajkózzátok, hogy a kigyúrt izomagyak kellenek mindenkinek. Na most akkor?
2012. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 szamóca.. ***** válasza:

miért próbálod megérteni?

a magassarkú gumicsizma is divatos, ne akadj ki. majd elmúlik.

2012. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
nah látod.. hgy a 10 éveseknek miért ez jön be fogalmam sincs... én inkább szavazok egy "Thor" vagy egy Gerard Butler-re...
2012. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%

Így van, jól látod.

Nem tudom megindokolni, hogy miért.


De egy ány nem fog visszautasítani, mert izmos vagy. :D Mármint. Az azért nagyon gáz lenne.


Egyébként szerintem az rosszabb, ha az ember tizenévesen többet tölt konciterembe, mint suliba.


(Viszont a tipiks női válaszom: azért, mert nektek a vékony lányok kellenek! :D)


14L

2012. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%
Ne általánosíts. Én nem vagyok ilyen.
2012. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem tinikkel kezdek,ugyanannyi a párom mint én(azt nem írom mennyi vagyok). Csak ez érdekelt.És a kidolgozott,izmos ember még nem izomagy..
2012. aug. 26. 16:40
 9/25 anonim ***** válasza:

*lány

*konditerembe


bocsi, elírtam

2012. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Persze,bocsánat az általánosításért..
2012. aug. 26. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!