Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek hogy nagyon szerettétek volna ha az két ember új összejön, akik neked nagyon fontosak?

Figyelt kérdés
Ők 1év 9 hónapig voltak együtt.Olyan nagy szerelmet nem sokat látok.De sajnos az egyikőjüknek más emberek véleménye lett a fontos szóval a közösségi oldalak teljesen megváltoztatták a lányt.A lány még mindig szerelmes a fiúba de a srác azt mondja hogy megváltoztak az érzései mer a lány nagyképű lett. (a fiú még mindig érez a lány iránt biztos vagyok benne) A szakítás nem is személyesen történt mert a srác külföldön dolgozik.Azóta eltelt 6 hónap és folyamatosan ott vannak még egymás életében (féltékenység stb)Annyira szeretném ha ők újra összejönnének, mert még nem láttam két embert akik ennyire összeillenek. Voltatok már úgy hogy nagyon szerettétek volna ha két ember újra egy pár legyen? Szerintetek van esély talán nem most hanem a jövőben?
2012. aug. 26. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
nem, én önző f@szfej vagyok és amíg nekem nem jó addig mást lesz@rok
2012. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!