Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem teljesen reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem teljesen reménytelen vagyok társkeresés terén. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

elvileg minden rendben van.


igényes vagyok, jól öltözködöm, van munkám, felsőfokú végzettségem van, sportolok, helyes vagyok.



Hazudnék ha azt mondanám, hogy egy lány sem akar velem összejönni, de ez most mellékes.


Mit tehetnék még, hogy megtaláljam a párom?


2012. aug. 26. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
És mi a baj azokkal akik össze akarnak veled jönni? Nem tetszenek neked?
2012. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a lenyeg, hogy minel tobb olyan helyre eljarj, ahol ismerkedhetsz, s most nem bulikra gondolok...

En pl meg egyetemista vagyok es beiratkoztam kulonbozo korokbe, meg nyari taborokba jarok stb...csomo embert megismertem

2012. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
relax! lazulj le, saját tapasztalat hogy a szerelem akkor kopogtat mikor nem kergeted és nem is gondolsz rá:)
2012. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kívül vagy belül, vagy kívül és belül nem stimmel valami.
2012. aug. 26. 21:29
 5/10 A kérdező kommentje:

2es: én is hasonló korú vagyok, bár már dolgozok. érdekes lehetett a nyarad :)


milyen körökbe iratkoztál be?

nagyon irigyellek, nekem ilyenekhez sosem volt bátorságom! pedig én is vágynék rá, hogy a korosztályommal lóghassak!

2012. aug. 26. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:

ó, akkor baráti társaság is kellene?

mozdulj ki több helyre, legyél nyitottabb a világra :)

2012. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én nyitott vagyok. és könnyű mondani, hogy mozduljak ki, de hova? :P
2012. aug. 26. 21:45
 8/10 anonim ***** válasza:

hova? jól gondold meg mit állítasz magadról :)))


koncert, kocsma, utca, vízpart, strand, mozi, pláza, túrázni a hegyekbe, tömegközlekedési eszközök, tüntetés :) mittudomén

csupa olyan hely, ahol emberek nagyobb gyakorisággal fordulnak elő

2012. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem értettem a kérdést ursula.


felsoroltál sok mindent, de utcán pl. nem szokás ismerkedni.

2012. aug. 28. 15:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mondott butaságot Ursula, és a többiek se. Utca, honnan tudod hogy nem pont ott fog rád találni? És az jó dolog hogy legalább nem úgy fogod fel a dolgot hogy csak azért legyen barátnőm mert van és kész! Én pl. a boltból, az eladó hölggyel vagyok már együtt 7 éve lassan.
2012. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!