Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a legegyszerűbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom a legegyszerűbben a külvilág felé sugározni azt, hogy szabad vagyok, de neked kell meghódítanod?

Figyelt kérdés
Az a baj nem vagyok nyitott, de nagyon sok jó belső tulajdonságom van, és külsőre se mondanám magam csúnyának.

2012. aug. 27. 01:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
zöld karkötő:D
2012. aug. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem akarok bu-zi lenni
2012. aug. 27. 01:44
 3/12 anonim ***** válasza:
zold karkoto ? :D eleg amugy, ha magadat adod,ha bejosz a sracnak,ugyis rakerdez,h van-e baratod. meg sztem levagjak,hogyha flortolsz akkor tuti nincs pasid
2012. aug. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát annak örülök is ha azt hiszik hogy nincs pasim. nem akarok meleg lenni.
2012. aug. 27. 01:48
 5/12 anonim ***** válasza:
te most lány vagy vagy fiú? :)
2012. aug. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

(néha nem árt kiírni h pasi vagy:D)

mosolyogj a lányokra, flörtölj, kedveskedj sokat (akár ismeretlenekkel) ezekből tuti levehető! főleg ha nem társaságban vagy.

2012. aug. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha pasi vagy, akkor már ne is haragudj, de a te dolgod meghódítani a lányokat... L/19
2012. aug. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha jó pasi vagy akkor úgyis tapadni fognak rád a nők,ha nem akkor így jártál
2012. aug. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

tudom hogy nekem a dolgom, és megmondom nektek őszintén hogy legyeskednek is lányok körülöttem, de én ilyen vagyok:

[link]

(szimba)


amíg nem ér hozzám senki, nem beszél hozzám senki, addig alszok, de ha mind2 megtörténne felébrednék, és én lennék az állatok királya, olyan finom belső tulajdonságokkal mint Szimba, vagy mint ő:

[link]


és ha megismernek hogy milyen aranyos vagyok, akit nem lehet nem szereti, csupa erővel én energiával vagyok tele, akkor lennék ilyen:

[link]

2012. aug. 27. 02:42
 10/12 A kérdező kommentje:

most meg ilyen vagyok:

[link]


viszlát majd később re

2012. aug. 27. 02:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!