Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FiúK! Mikor mentek oda legegys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FiúK! Mikor mentek oda legegyszerűbben egy csajhoz? Ha egyedül van, vagy ha bnő (i) jével van? Esetleg ha a szüleivel, családjával, vagy páréves unokatesójával?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy már párszor beszéltél azzal a csajjal, és összefutsz vele a faludban egy rendezvényen(búcsún). Mikor mennél oda hozzá, és mit mondanál neki?:)

16/L


2009. szept. 19. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül van , vagy a pár éves unokatesójával... ( a családdal sose jó csajozni:D)
2009. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor biztosak vagyunk hogy tetszünk neki, én pl fosok a beégéstől azért nem is nagyon próbálkozok:) hogy miért?

túl soványnak tartom magam meg önbizalomhiány:) szal én az a "shy" típus vagyok, tőlem várhatnád:) (sose próbáltam és lehet ez a baj :) )

2009. szept. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
11:08 vagyok, bocsi lemaradt, ha esetkeg mégis elszánnám magam akkor max ha büfénél van egyedül, vagy másol egyedül, ha más is ottvan én semmiféleképpen sem. 16/f
2009. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A legnagyobb eséllyel, ha egyedül van, vagy max. 1 barátnője van mellette (ha nagy csoportban van, akkor kizárt. Jártam már úgy, hogy a lány barátnői úgy néztek rám, mint valami tömeggyilkosra, amikor megszólítottam). Ha a család ott van mellette akkor biztos, hogy nem, de a páréves uncsitesó még azért "belefér".

Szerintem sok más fiú is így van ezzel.

21F

2009. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőjével van akkor biztos nem (általában a barátnők nem tudják tolerálni ezt a helyzetet azzel hogy lelépnek a francba), családdal kellemetlen, inkább amikor egyedül, vagy tényleg, kistesóval van.... Vagy, ha búcsu, akkor hirtelen odaállsz mellé egy rózsa fejével (bimbójával, szóval, egy rózsa szál nélkül (5cm szállal kb, max 10), amikor egy pultnál nézelődik, és sejtelmesen oda"csúsztatod" neki...

Azért nagyon rövid szárral, mert ha családdal van vagy ilyesmi, akkor ezt nem látja mindenki, és nem kell mindenkinek mesélnie, meg magyarázkodni....


Ha pedig így mész oda hozzá, még csak mondani sem kell semmit, ez egyértelmű.....

De hívd el sétálni, beszélgessetek....azt úgyis a helyzet hozza, hogy miről....

2009. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D Azthittem fiú vagy sorry, szóval ha lány vagy, akkor szimplán ne E/2-nek olvasd...sorry:D
2009. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!