Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen sokkal jobb fej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen sokkal jobb fej vagyok? Miért?

Figyelt kérdés

Elhívtak egy buliba, és hát eddig nem nagyon ittam semmit soha, és eléggé zárkózott vagyok egyébként, és a társaságom velejárója a kínos csönd.

Most meg 2 másodperce ismert fiúkkal és LÁNYOKKAL beszélek úgy, mintha legalábbis ezer éve ismernénk egymást.

Hol van ez a beszédkészség egyébként?! Mert szeretnék én megszólalni, nagyon is, csak nem megy. Üres az agyam.

Hogy legyek olyan józanul, mint részegen?


2012. aug. 27. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
olyan leszel józanon is, de csak akkor ha megtalálod a tökéletes partnert akinek meg mersz nyílni
2012. aug. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megnyílok én idővel mindenkinek nem az a lényeg.
2012. aug. 27. 01:53
 3/8 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok.. olyan emberekkel kerulok ossze spiccesen amire a jozan enem tuti nem lenne kepes. Tenyleg vannak olyan emberek akikkel pia nelkul is el lehet lenni teljesen magadat adva.. azok az emberek ernek sokat:-)
2012. aug. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért vagy részegen sokkal jobb fej, mert oldódnak a gátlásaid, nem szorongsz. Józanon meg gondolom zavarba jössz, mert nem tudod, hogy miről is beszélgess ismeretlen emberekkel, a csend kínossá válik, aztán leblokkolsz, amikor tényleg hiába kutatsz a fejedben, úgy érzed üres. Vannak tök általános kérdések, amikből aztán fel tudsz építeni egy beszélgetést.
2012. aug. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tanulj a kill bill 2ből,amikor bill tart egy 20perces monológot superman-ról,meg ilyen fa-szságokról.

nem az a lényeg,hogy miket beszélsz,hanem,hogy átéléssel adod elő.

de ismertem egy csajt,aki tudott vagy 100 viccet.

elkezdte mondani,és a vége mindig az lett,hogy ő a középpont és mindenki rá figyelt.

2012. aug. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában ez mindenkinél így van
2012. aug. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyél többet részeg. Idővel már mindenkivel (aki számít) eljutsz egy olyan kommunikációs szintre, hogy már józanul is menni fog. Engem is a pia tett bátrabbá az évek során, hiába... nem csak rosszat tud meg terhes tiniket az alkohol. :) 19/F
2012. aug. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eljön majd az idő, mikor az embereket csak alkohollal tudod elviselni...
2012. aug. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!