Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről a sportos testről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a sportos testről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Légyszíves írjátok meg a korotokat. Lányok véleményére vagyok kíváncsi.


[link]


[link]


2012. aug. 27. 11:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ha túlzásba viszi nem. Nekem legalábbis.

Ha már "testépítő" főleg nem!:)


De sok más csajnak sem...

2012. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
8-nak szólt:)
2012. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Már 4 éve sportolok, de sajnos háj is ment fel az izommal. 2 hónapja diétázom és sajnos vesztettem izmot kis is, de lejött 5 kg rólam nagyrészt hájban. még 5 kg és kockahas lesz remélhetőleg:)
2012. aug. 27. 11:57
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így tökéletes ahogy van!Személy szerint nekem tetszik az ha valaki ilyen izmos,viszont a hasa széles,vagy nem tudom hogy mondják ezt:D Szóval ha nincs olyan fordított háromszög alakja a felsőtestnek:) De nagyon jól nézel ki:) 25L
2012. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
11:53 téged mi húzott így fel ?:D
2012. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

8: Fiú vagy ugye? Ez kb. olyan, mint hogy a nők azt hiszik: minden pasi a hatalmas dudákra indul be. Holott sokaknak a kicsi tetszik.


Ezért sok csaj csináltatna mellnagyobbító-műtétet (így "tönkretéve" magát), mint ahogy sok pasi pumpálja fel magát testépítő alkattá (akár fehérjékkel is).


Kérdező egész jó, derékban vékonyíts, szálkásíts és szép tested lesz!

2012. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A karod nem tetszik, olyan furcsán aránytalan, és a szőrtelenség sem jön be egyáltalán.

A többi jó.

2012. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kemény vagy öcsém!:Dnekem még sajnos fejlődnöm kell ehhez a szinthez.
2012. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17: Szőrösen hogy nézne már ki a szép mellkasa? Jaj. :S Bár kinek hogy. De én úgy hozzá se tudnék érni. :S :)
2012. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

12:16


nem nyert, mert lány vagyok !:)


Fehérjétől senki sem lesz felfújva , sőt szálkásításhoz is kell fehérjebevitel!


Mellméret az egy adottság , az vagy megadatott vagy nem, ha valaki nagyobb melleket akar és teheti megcsináltatja ...szerintem jóval több csaj / nő megcsináltatná csak nem teheti meg anyagilag és jön a fikázásokkal ! Nekem erről ez a véleményem !


De azért te is azt írod szálkásítson ! Szálkásítani csak úgy tud, ha előtte tömeget növel és van mit leszálkásítani :D ördögi kör :D

Ha csak gyúrok gyúrok és tömeget növelek nekem sem tetszik, de aki áldoz rá időt és nem kevés munkát belefektet, és szépen le van szálkásítva az nekem nagyon bejön :)

A testépítők ahogy valaki írt nekem.... na ők már nekem sem az a kategória amik tetszenek, sőt !

2012. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!