Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről a sportos testről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a sportos testről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Légyszíves írjátok meg a korotokat. Lányok véleményére vagyok kíváncsi.


[link]


[link]


2012. aug. 27. 11:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20: A fehérjeporok rendesen fel tudják "fújni" a fiúkat, izomzatukat.

Nem értek veled sem feltétlenül egyet.


Főleg abban nem, hogy irigykedik, akinek nincsenek hatalmas mellei. Nekem közepes pl., de így a legjobb. Nem fikázom a nagymellűeket, a kismellűeket sem, de ha túl nagy lenne levetetnék belőle inkább. :)


Tudod, a "csináltatott-nagyságú" kategóriára gondolok (természetesben ritka az olyan). Nekem az inkább lenne teher, magam is sportolok, így meg épp jó. Természetesen nőies az alakom.


Fiúkban sem mind irigy, aki azt mondja, nem akar kigyúrt lenni. Egyre több ilyen helyes, csinos fiút ismerek, és még a lányok is szeretik őket. Tényleg nem érdekli egyiket sem a gyúrás (más sportok talán igen, foci, stb.- ezeknek is megvannak az előnyei, egészséges életmód, fürge, csinos alak. :)


Nekem ez utóbbi típus vékonysága ellenére (vagy ellenkezőleg: épp azért!) jobban bejön.

2012. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

hát nem tudom én 2 éve járok konditerembe és fehérjét is szedek DE NEM VAGYOK FELFÚJVA ! de ebbe inkább ne menjünk be !


Sehol nem írtam azt, ha jól emlékszem, hogy irigy lenne bárki is a nagy mellű lányokra, csupán azt írtam, hogy jóval többen megcsináltatnák a melleiket ha tehetnék !


Nem elvárás számomra sem és nem nézek le senkit sem, ha nem jár konditerembe ez mindenkinek saját döntése , ennyi !

Más sportoktól is lehet fitt és izmos az ember ! Én a saját tapasztalatom írtam le, hogy bizony a fiúk közül is sokkal többen megnézik a feszes, sportos lányokat .


Kinek a pap , kinek a paplan :D Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz és ez így van jól !

2012. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, a lényegben egyetértünk (vége). :D


Különben pontosan, én is a feszes-sportos fiúkat nézem meg! De nekem az valahogy a vékony-fürge kombó, némi (kis) dekoratív izommal. :)


Nálam ezek "ellentéte" a nagydarab (kigyúrt/mackós), akik egyaránt nem tetszenek.:)


Azt meg csak alá tudom támasztani, hogy a fiúknak bejönnek a sportos lányok. Bár én fehérjéket nem szedek, nem is akarok.:)

2012. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!