Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy csak a szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy csak a szexet akarja, de szeretem őt. Mit kéne tennem? Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 12:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Egyszer élsz , menj bele a dologba .

Egyikőtöknek sem kerül semmibe , érezzétek jól magatokat , és kész ...

2012. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
:))
2012. aug. 27. 13:01
 13/19 anonim ***** válasza:

Ja, csak te szereted őt, ő téged meg nem. itt a bibi.

Dugni fog mással is rajtad kívül, hidd el (tapasztalat) és akkor nem ő fogja szarul érezni magát, hanem TE! de ha neked ez kell..

2012. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én csakis olyan férfival mentem bele ilyesmibe,akivel előtte letisztáztuk,miről szól a dolog,és aki csak tetszett,vonzódtam hozzá,de NEM SZERETTEM,és a mai napig sem vagyok belé szerelmes,pusztán jó haverok vagyunk,ennyi.No de olyannal belemenni ilyesmibe,akit szeretsz,rizikós.Hiszen Ő nem érzi azt,amit Te.Tehát ez egy csalódás lesz Neked mindenképpen,és nagyon fog fájni.legfőképpen azért,mert nyilván nem csak Veled fekszik le.Aki az egyiknek könnyen udvarol,az másoknak is udvarol.Te meg szereted,így szenvedni fogsz.Bár már most tudom így látatlanban,hogy megfogod tenni.Aztán szépen megiszod a levét.Biztos,hogy ezt akarod?Az oké,hogy egyszer élünk,csak nem mindegy,hogyan!
2012. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy igazatok van. És nem fogom megtenni, túl sok fájdalmat okozott már nekem.. Szal ez így nem lesz okés...:/
2012. aug. 27. 13:23
 16/19 anonim ***** válasza:
Bármennyire is vonz vele a szex (tudom milyen..) de magad kíméled csak ha nemet mondasz. Sőt ő is kap egy leckét, hogy nem kaphat meg bárkit, még nőhetsz is a szemében ezzel:)
2012. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak! Ne tedd meg, mert utána csak Te fogsz szenvedni. Hasonló helyzetben voltam Én is. Hála Istennek nem történt meg!!!!!
2012. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 walk w1th mee ***** válasza:
100%
Anita,tevagyaz???:OO
2012. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Megfogadom!

2012. aug. 27. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!