Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srác azt mondta, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác azt mondta, hogy túl gyerek vagyok még szexuális téren. Ezért nem akar kapcsolatot. Én viszont szeretem a srácot. Mit tegyek, hogy megváltozzon a véleménye?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem első gondolatra, az ugrott be, hogy egyszerüen így akart lerázni..
2012. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
??? akkor lefeküdt veled, hogy ezt így tudja? Szerintem eléggé bántó ilyet mondani, mennyi idősek vagytok?
2012. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy édes gyermekem?
2012. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mit tegyél, hogy megváltozzon a véleménye?

várj pár évet :)

2012. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg az jut eszembe, hogy csak azért jár valakivel, hogy megfektesse és nem azért, mert szerelmes.
2012. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szóval ő csak szexuális kapcsolatot akar...

Mivel nem képes várni rád, neki az bonyodalmat jelent ha te nem vagy túl tapasztalt, jobbnak látta hogyha már most lezárja azt ami el sem kezdődött. Tudod, ha szereted is legyen tartásod! Ne teperj utána, ilyen után nem érdemes, mert csak csalódást okozna később! Nekem már ez a mondat is lehozós...

2012. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2 éve próbálkozunk.. én 17/L ő 18/F..
2012. aug. 23. 12:09
 8/10 A kérdező kommentje:
legutóbbi találkozásunkon azt mondta, hogy nem akar egy csak 1-2 hónapos kapcsolatot.. és állandóan ő hivogat engem azóta is
2012. aug. 23. 12:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó hülye a srác, már bocs. 19/F
2012. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem eset le neked akkor tényleg vak vagy. Dugáson kívül nem akar tőled semmit se. Ez csak egy szöveg, hogy "túl gyerek vagy"..... Azt várja, hogy ellenkezz ezzel vagyis akard a szexet. Tudod a fordított pszichológia. [link]

Leesett már?

2012. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!