Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lánynak ennyire látvány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak ennyire látványosan megduzzadnak a kisajkai szex közben vagy velem van a hiba?

Figyelt kérdés

"Normál" állapotban is kicsit kilógnak a kisajkaim,de szex után 3* akkorára duzzadnak és eléggé undorító hatást kelt.Még szexfilmekben sem láttam ilyet,ez normális,hogy ennyire látványos?Vagy ez az,hogy nem izgulok fel eléggé és kidörzsölődés következtében ilyen?Van,hogy több napig is ilyen marad.

19L


2012. aug. 27. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az izgalom hatására ilyen!

nyugi!


18/L

2012. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Több napig olyan marad?Ez furcsa.Kétlem,hogy ebben az esetben az izgalomtól lenne.

Normális ,hogy megduzzad valamennyire,de nem ilyen sokáig.Szerintem.

Fáj is?

2012. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ha több napig olyan,csak akkor fáj,egyébként nem!

Csak annyira undorító,ilyet én még nem láttam.

2012. aug. 27. 18:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene! És szerintem sok férfinak is! Nyugi!

Esetleg, ha küldenél képet róla többet tudnék mondani priviben. 29F

2012. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kivételes vagy ebböl a szempontbol. Nem hinném, hogy undorito!!!! Ha több napig fennmarad az nem jo, annak rá kellene jönnöd az okára. Lehet kidörzsölödés utáni tulérzékenység az oka. Mit érzel? Fájdalmat esetleg azt, hogy nagyon könnyen felizgulsz ilyenkor?
2012. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

de ha csak orál van,tehát nem ujjaz meg,nincs behatolás,akkor nem duzzad meg ennyire.

ha több napos,fájdalmat érzek nem azt,hogy könnyen felizgulok. lehet ez ellen tenni valamit?

2012. aug. 27. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Most lehet ez hülyeség,de nem lehet,hogy allergiás vagy az óvszerre?Mivel írod,hogy csak akkor jelentkezik ha szexeltek is.
2012. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pedig azt tök jó érzés nyalogatni :P
2012. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#5vok. Az oral (gondolom, most ugy érted, hogy ö nyal neked)ugyanugy izgat mint a behatolás, ujjazás, vagy egészen más reakciokat vált ki? Elélvezel egyáltalán valamelyik esetben? Saját magadnak szoktad csinálni?(Akkor mi van ebböl a szempontbol?) Probálkozhatsz nyugtato teákkal vagy gyogyszertári készitményekkel lemosással, borogatással.(Irhatsz privit is!)
2012. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mint írták, lehet az óvszerre érzékeny.

Esetleg, ha nincs orgazmusod talán az is, de nem hinném..., megmarad az izgalmi vérbőség talán...

Szerintem nőgyógyász a megoldás, mert nem normális a több napos duzzanat.

2012. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!