Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tobb mint 3 es fel eve tortent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb mint 3 es fel eve tortent . Meg szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rengeteg ido telt el es joban is vagyunk neha dumalunk,

neki is van baratnoje reg ota es nekem is van baratom...

Szeretem a mostani baratomat de Ot nem tudom el felejteni.

Vele voltam eloszor , en nagyon szerettem , de o soha nem erzett ugy mint en.

"Gyerekek voltunk" , 1 honapot jartunk, de kb 1 even kereztul ugy volt,hogy : Szakitas-Kibekules vagy 100 szor.

Van hogy nem is o hianyzik ,hanem 1 emlek...

Irt 1 dalt, es azt szerette volna hogy eggyut el enekeljuk, es a szoveg 1 parrol szolt:

A lany ott akarja hagyni a fiut de a fiu szereti es konyorog hogy ne menjen el, Es az is benne van a szovegben ,hogy : Mit adhat neked az a masik ,amit en nem?

Meg hogy a multat feledni kell...

Lehetseges e hogy azt nekem irta , vagy csak kivancsi vot ra ,hogy hogyan reagalok?

Nehez eset, nem igen mutatja ki az erzeseit ,ugymondd meno csavo ... Mit tegyek , hogy felejtsem el?

zavar hogy ra gondolok , de megis ojan jo :(



2012. aug. 27. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit elszomorító leszek: Te nem őt, hanem a múltat, az emlékeit szereted! És ahogy írtad, hogy első szerelem. Annál általában így van. :) Ne aggódj ezzel nem csak te vagy így.
2012. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi a valaszodat. ezzel nem elszomoritottal hanem inkabb felviditottal :) koszi
2012. aug. 29. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!