Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ocsmány öreg patkánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ocsmány öreg patkánynak látom magam, más is van így vele? 30/F

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 23:12
1 2
 1/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
29%

jah: az ocsmány öreg patkányok meg a beszívott macskák.

tipp: cseréltesd ki a törött tükröt az jót tesz.

2012. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Küldj képet, amúgy szerintem nem vagy öreg.
2012. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Képet nem akarok mert az ismerősök felismernek.Meg friss képem nincs is.
2012. aug. 27. 23:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem te kamuzol, aki így is érez, nem beszél így...
2012. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Hole Hunter ***** válasza:
57%

Kicsit korainak tűnik a kapuzárási pánik...csajozáshoz meg elég béna dolog, ha sajnáltatni akarod magad.

Üdv. 44/F

2012. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Annyit mondhatok hogy megkopaszodtam,kissé nagy az orrom,van 2 ránc a homlokomon és kezd busa lenni a szemöldököm.A fejem teteje pedig kissé csúcsos,ez azóta feltűnő mióta nincs hajam.Úgy érzem hogy legfeljebb az segíthet ezek után ha kigyúrom majd magam.Szerintetek sincs más lehetőség ahoz hogy valamennyire normális formát ölthessek ismét?
2012. aug. 27. 23:19
 7/13 anonim ***** válasza:

Öreg nem vagy,azt nem tudom az ocsmánysággal,hogy állasz,de valakinek biztos tetszel így is.

22l

2012. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyelj. Akkor szerintem told le a hajad. Nem vicc! Egy (majdnem) kopasz pasi is lehet nagyon vonzó. Menj el kozmetikushoz a szemöldököd miatt. De a legfontosabb: SPORTOLJ! Önbizalmat és tartást ad.
2012. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A gyúrás nem ártott még meg egy férfi szépségének sem úgy tudom. Neked se fog...
2012. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mivel kopaszodom le szoktam tolni 0-ás géppel.Ha fenn nincs oldalt se legyen.Gyakran látom hogy nézik a fejem tetejét,boltban,utcán,roppantul zavar és azt hiszem öregít.
2012. aug. 27. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!