Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne ismerkedésnél hazudni?

Figyelt kérdés
Ha meggondolnám magam és azt hazudnám van barátom az nagyon gáz lenne?
2012. aug. 27. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az attól függ mi akarsz a másiktól. Hazudni mindig gáz, de ha össze akarsz vele jönni akkor még hülyeség is.
2012. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hole Hunter ***** válasza:
17%
Maga az ismerkedés is eleve hazugságokra épül. Mindenki igyekszik a lehető legjobb oldalát mutatni, aminek kb a fele sem igaz a későbbiekben...ergo egyáltalán nem gáz, ha így akarsz lelépni egy kevésbé nyerő partnertől.
2012. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Hááááát... sokszor én sem látok más kiutat, de nem éri meg. Átlátszó. Jobb az egyenesség.
2012. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán mond le a randit.Legyen már benned némi jóság.
2012. aug. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hazudni magába gáz én 16 vagyok de ha valaha hazudtam volna nem hogy magamal nem tudtam volna elszámolni de ha megtudtak volna anyámék már nem élnek xDDDDD
2012. aug. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!