Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ismerkedésnél mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkedésnél mit "vártok el" egy fiútól?

Figyelt kérdés

Úgy értem az egészet, hogy teljesen ismeretlenek vagytok egymásnak. A fiú szeretne kezdeményezni. Hogyan tegye ezt?

Hol vagytok erre leginkább "vevők"? Milyen szöveggel menjen oda hozzátok a fiú?

Fiúk is írhatnak, hogy ők hogyan csinálják mindezt!


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat! :)


2012. júl. 17. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát pl. kérdezgessen a kocsiról-nálam az mindig bejön... (sop...i vagy? mert a rendszámodon láttam :P)
2012. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van eladó használt tetőlécetek? Érdeklődnék..


amúgy Én vöröskeresztes vagyok..így sok emberrel kell beszélnem és sokan odajönnek..először arról a dologról amit épen arról ami miatt kint vagyunk (véradás,elsősegély,rászorulók ilyesmi)...aztán volt aki csak úgy belevágott, hogy "A számod megadnád, hogy ha lenne még kérdésem tudjak érdeklődni".. erre a válaszom nem volt és adtam egy szórólapot..miután elment sírva röhögtünk..nem bunkóságból csak vicces volt..

2012. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ha helyes a srác, akkor szinte teljesen mindegy, hol kezdeményez, csak kezdeményezzen!!

Most így nyári szezonban legjobban a strandon, Balcsin, vagy fesztiválokon vagyunk vevők rá (szerintem). De ez nem jelenti azt, hogy pl. egy sétálóutcában, vagy buszon nem szólíthatsz le. Én személy szerint tökre örülök, ha buszon van társaságom.:) Még ha barátnőmmel utazok is,akkor is jól esik,ha fiúk ólálkodnak körülöttünk.

Az, hogy hogyan szólítasz le, helyzetfüggő. Ne legyen sablonos duma, és ne legyen nagyon nyomulós se, pl. "Szia cica, van gazdád?" szövegtől a szőr feláll a hátamon :D:D

Ha strandon akarsz ismerkedni, akkor úgy a legegyszerűbb,ha viszel labdát a vízbe,és azt dobálgatod oda a csajoknak,vagy megkérdezed őket,hogy labdáznának-e veled. Ha közel álltok egymáshoz,akkor közben beszélgetni is tudtok. Ez a legegyszerűbb módja, de ha bátrabb vagy,simán megkérdezheted a büfénél álló csajokat, hogy árulnak-e itt lángost, és ebből ki indulhat egy beszélgetés, pl: "Nem?Akkor te mit eszel,én is azt kérem."És a sorban várakozva megismeritek egymást.

Én amúgy nagyon fontosnak tartom a szemezést, flörtölést. Leszólítás előtt szemezz egy kicsit a csajjal,ebből azt is levághatod,hogy te bejössz-e neki.

Ha van még valami kérdésed,írj privit!

2012. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

11:52

19/L voltam

2012. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11:52. Írtad, hogy ha helyes a srác, mindegy. És ha mondjuk nem jön be neked külsőre, mit teszel? Kíváncsi vagyok, nem provokálni akarlak, vagy veszekedést szítani.
2012. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyűgözzön le. És nem a kényszerbetanult szövegével, hanem a kedvességével. Én erre bárhol vevő vagyok, még rohanás közben is leállnék. ENNYI

18L

2012. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, kedves utolsó, hogy van nő, aki még vevő a kedvességre ;) Pacsi! :)
2012. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!