Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám jobbá tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám jobbá tenni magam az ágyban, hogy profi legyek?

Figyelt kérdés
letem egyik álma, hogy egy nő azt mondja rám, hogy én vagyok a legjobb partnere, de amíg szűz vagyok, addig ugye ez nehezen elérhető dolog, hogyn tudnék jobb lenni? Tudom, hogy egy lány kellene hozzá, de nem vagyok egy sármos srác, nem ragadnak rám úgy a nők.

2012. aug. 28. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
ha egy random nő kell hogy mondja, akkor fizess meg valakit... ha meg életed szerelmétől várod, akkor egyszerűen csak figyelj minden rezdülésére. :)
2012. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Személyes megtapasztalás nélkül nem tudsz jobb lenni az ágyban. Ne akarj erre valami pótszert keresni...
2012. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Amíg szűz vagy addig az erőnléteden javíts, hogy ne fulladj ki az ágyban.


Ha problémád van a korai magömléssel akkor olvass utánna és azt is fejleszd:

- maszturbálást próbáld elhúzni, ne 2 perc alatt végezz.

- vizelésnél tarts vissza 1x minden vizelés felénél egyre hosszabb időkre

Biztos írnak még jó módszereket, ennyit tudok fejből.

2012. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen hasznos válaszok, csak nézek!

Tartsd vissza a vízeleted és pár év múlva hetente fogsz találkozni az urológussal. A sok idióta, az zavar.

2012. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért kösz a válaszokat, valahol értem mire gondoltok, de én itt arra gondoltam hogy hogyan tudnám jobbá tenni magam mielőtt eljön az első alkalom. Egyèbként van barátnőm, de 100%-ig aszexuális... Nem lesz abból semmi így is csak a szakítást kerülgetjük.
2012. aug. 28. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ágyban én utolérhetetlen vagyok !

(mióta este kikapcsolom a telefonomat)

2012. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" Egyèbként van barátnőm, de 100%-ig aszexuális. "


azaz,még Ő sem akar veled dugni,

2012. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Urulógus?? Pc izom erősödik ezzel, ami segítségével az ejakulációt is vissza tudja tartani! Eszem megáll, olvass utànna mielőtt botránykozol.
2012. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem sokmindenen megállhatna sok ember esze ezen az oldalon, tény hogy az olvasás ma már nem akkora "divat" mint anno. Vitázzatok légyszíves inkább privátban, ahoz viszont hozzászólnék, hogy "még a barátnőm sem akar velem dugni". Tudod az aszexualitás nem egy személyhez köthető, ha valakivel akarna dugni, az a leginkább én vagyok, de Ő nem olyan típus akinek ez örömet okoz, ergo ez nem rajtam múlik, pedig fiú létemre azért sokmindent megteszek.
2012. aug. 28. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!