Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, egy képem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, egy képem van róla, de azonnal beleszerettem. Hogy tudnám megtalálni facebookon vagy bárhol? Meg tudom találni kép alapján? Annyit tudok, hogy Egerben lakik.

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Küld el nekem a képet.
2012. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi lenne ha kinyomtatnád úgy 1000 példányban aláírnád h "Eltűnt" alá a telefonszámodat, és kiragasztanád Egerben ahová csak tudod.
2012. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egri vagyok,muti a képet.hátha ismerem.xD
2012. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
rakd ki ide a képet.Hátha valaki felismeri
2012. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogyan szeretsz valakit úgy, hogy csak egy képet láttál róla? :D
2012. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, lehet hogy túlzás szerelemnek nevezni, de annyira elbűvöl a látványa, hogy folyton őt látom. A leggyönyörűbb nő, akit életemben láttam.
2012. aug. 26. 15:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy tudom ide kirakni a képet?
2012. aug. 26. 15:47
 8/8 A kérdező kommentje:

Ő az:

[link]

2012. aug. 26. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!