Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne rontsam el már rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne rontsam el már rögtön a legelején?

Figyelt kérdés

Szoval hogy is mondjam, facebookon bejelöltem egy lányt, először ő írt valamit, aztán történt a dolog, aztán amikor bejelöltem utána megint ő írt, hogy honnan ismerem, mondom, te írtál, biztos ismersz akkor... stb nem lényeg, viszont ahogy beszéltünk megtetszett a stílusa humora ... szoval értitek a dolgot, egy próbát megér. Viszont itt a bibi, nem vagyok valami csajozógép, és hát mit csináljak, hogy ne rontsam el? Hogy eleve ne esélytelenként induljak. Ha állandóan minden nap keresem akkor úgy tűnhet, hogy kis görcs vagyok... ha meg nem akkor meg barátkozni pont így szokás... a végére annyit, hogy egy egyetemre járunk, de ennek ellenére nem tudok csak úgy véletlen összefutni vele, mert én már majdnem végeztem és gyakorlatom lesz. Még annyit, hogy 3-4szer beszéltünk a kezdetek óta, és várjak még azzal, hogy elhívjam, vagy ne várjak már?


22F


2012. aug. 28. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

az élet nem a fészbukon zajlik. Talán alós térben/időben kellene találkozni. És ha akarsz valamit a csajtól, akkor nem véletlenül.

Kérdezd meg, hogy nem inna-e egy kávét veled....

2012. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elhívhatod már nyugodtan.

Utána meg már, hogy volt személyes találkozás írhatsz neki akárhányszor.

2012. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!