Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok orgazmust elérni:/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok orgazmust elérni:/ Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdünk sexelni a barátommal minden oké elsőre...Úgy van ahogy kell lennie. De a végénél mikor már az orgazmusra kerülne a sor nekem sosem sikerül:/ Lassan már egy fél éve élek nemi életet és ez alatt egyszer sem mentem el.Arra is gondoltam hogy túl érzékeny vagyok lent mert általában fáj:S Pedig nem csinálja durván a barátom. Mit tegyek? Trükkök,tippek,tanácsok nagyon jól jönnének előre is köszi :)
2012. aug. 28. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz langyos vízsugárral, plusz ne stresszelj. Szorítsd össze a hüvelyi izmaidat- bár elvileg maguktól megfeszülnek, de az is segíthet esetleg. Aztán...hm időidőidő. Ne kapkodjatok.
2012. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
több előjáték, több türelem.. esetleg több orál ( nyalás ), az csodákra képes...
2012. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de a nők legnagyobb részének valóban felnőtt nőnek kell lennie (nem csak fizikailag, hanem érzelmileg is) a hüvelyi orgazmushoz, az nem jön csak úgy.

De ezen kívül szerencsére még vannak lehetőségek: szájjal, kézzel kielégíthet a barátod, de a hüvelyit hanyagoljátok egy jó ideig. Főleg mert fájdalmat okoz. Ha fáj, nem is fogsz tudni elmenni, ne is várd el magadtól! Kérd meg a barátodat, hogy egyszer-egyszer legyen extra gyengéd, csak simogasson (ott is) csókolgasson (ott is), legyen lehetőséged teljesen ellazulni. Ne az orgazmus legyen a cél ilyenkor, hanem az, hogy szimplán érezd jól magad.


Másik fontos dolog, hogy meg kell ismerned a saját testedet, hogy neked mi a jó, mi az amit élvezel, és mi az amit nem.

2012. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos egy ideig nekem is ilyen problémám volt, én is kb. ennyi ideje élek szexuális életet. Hüvelyi orgazmusom még soha nem volt, sőt nem is tudok bármilyen pózban elmenni, kivéve egyben, amikor a barátom nem is ül, de nem is fekszik, csak egy félig ülő helyzetben tartja magát (csak hogy érthetőbbé válljon: 45°-os szögben felül :D), és én vagyok felül. :)

2012. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fuhh hát nagyon köszönöm majd próbálkozunk és remélem bejön!:)
2012. aug. 30. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!