Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Pasimmal voltam balatonon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Pasimmal voltam balatonon?

Figyelt kérdés
Át kellett venni a fürdőruhát, mert mentünk fürödni. Nem tudtam, hogy át mejek-e a pasim előtt öltözni. Végül nem tettem. Szerintetek egymás előtt kellett volna átöltöznünk?

2012. aug. 28. 13:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem, még annyira komoly dolog nem volt, fiatalok vagyunk :))
2012. aug. 28. 14:07
 12/14 anonim ***** válasza:
hát bakker..most nem mindegy hol öltözöl? :D
2012. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Most már olyan mindegy
2012. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát én 19 vagyok és lefeküdtünk már, de a hétvégén voltunk egy baráti nyaraláson, ahogy külön szobánk volt a párommal és egyikünk sem öltözött át a másik előtt, de nem beszéltük meg hogy ez így legyen. Sőt nálunk inkább ő egy kicsit szégyellősebb, valamiért szex közben nem zavarja ha meglátom ,de amúgy nem szívesen mutogatja magát. Én tiszteletben tartom és egyébként is mindegy, hogy öltözünk át, ebből nem csinálunk sosem gondot. :D


19/L

2012. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!