Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen kapcsoltba érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsoltba érdemes belevágni, van esélyem vele?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, komoly társra vágyom. Megimsertem egy férfit, ő 31 és nagyon kedvelem, az érdeklődésünk is hasonló.


Egy a baki, elvált, 2 gyerek apukája.


Nem tudom menne ez nekünk, mit szólna a családom, anyám alapból tudom, hogy a válás és a gyerekek miatt nem hagyná szó nélkül.


Most mit tegyek? Jobb, ha bele sem vágok?


2012. aug. 28. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem anyukád kapcsolata, és nem a családodé, hanem a tiéd. És a pasié. Attól, mert van két gyereke és háta mögött van egy válás, lehet akármilyen ember, jó is rossz is, mint bárki más.

22 évesen még gondolom úgysem egy életre akarod elkötelezni magad, úgyhogy őszintén nem tudom, miért ne vágnál bele?

2012. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Önmagadra hallgass... elvált, nem beteg a pasi....

Anyáddal, vagy vele akarsz élni?:)

2012. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Anyámat csak úgy megemlítettem, nem érdekel a véleménye, felnőtt vagyok.


Az zavar, hogy ha komolyan tervezek vele, menne e a régi családja mellett?

2012. aug. 28. 13:58
 4/8 Mókusgyilkos ***** válasza:
kérdező: önmagában ez nem baj. ellenben ha 1 családot már elhagyott mi garantálja h téged nem fog?
2012. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi volt a válás oka, az azért jó lenne tudni és nemcsak a párod szemszögéből nézve.
2012. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A családját elhagyta, mert nem boldogultak a feleségével. Azt látom, viszont, hogy mindenéről lemondott a gyerekek miatt és imádja őket, nem ahgyta el.


Ebből arra következtetek, hogy nejjel romlott meg valami, de ő is ezt mondta. Nem bírták egymást. Túl korán szaladtak a házasságba és ráfáztak.

2012. aug. 28. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es: a házasságok fele válással végződik néhány éven belül. Az, hogy az a kapcsolat nem működött (nem tudhatjuk miért) az nem azt jelenti, hogy az exférj egy szemétláda, aki mindenkit elhagy.


Kérdező: annyi problémával mindenképpen szembe kell nézned, hogy ha komolyra fordul a kapcsolat, akkor bemutat a gyerekeinek, és valamennyi időt velük is tölteni fog. Ezt neked el kell tudnod fogadni, hogy ő már sosem lesz 100%-ig szabad ember, hiszen ott vannak a gyerekek, akikre mind anyagiakban, mind időben, gondoskodásban, törődésben gondolni kell.

2012. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nincs ezzel baj. Imádom a gyerkőceit, sajátként tudnék rájuk nézni és azt is tudom, és támogatom, hogy anyagilag támogassa őket, aminek eleget is tesz.


Tudom a válás okát. Olyan hivatása volt a srácnak, amit a nő nem tudott tolerálni. Nem fogadta el, hogy egy katonának ugrania kell, ha parancsot kap, nincs mese.


Érdekes, amikor hozzáment ezt enm gondolta végig.

2012. aug. 28. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!