Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes úgy ismerkedni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelencsigabiga ♥ kérdése:

Érdemes úgy ismerkedni, hogy nem tudom, hogy mit szeretnék?

Figyelt kérdés
Van egy srác és szeretném megismerni, viszont nem vagyok benne biztos, hogy most szeretnék kapcsolatot.
2012. aug. 14. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

ÉN ugyan így vagyok a lányokkal.Igazából attól félek,hogy teljesen beleszeretek.Nem tudom miért.Ha alakul már a kapcsolat,akkor kihátrálok belőle.Megijedek.

Ezért sem ismerkedek kapcsolat gyanánt.Csak barátság semmi több.Nem akarok senkit megbántani azzal,hogy ő benne lenne.én meg ott hagynám.

2012. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így kicsit olyan mintha törvényszerű lenne, hogy valamelyik pofára esik.
2012. aug. 14. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Jah valaki mindig pofára esik ilyen helyzetben.Csak az nem mind1 mekkorát!

Elég rossz dolog az ilyen,szóval jobb a legelején közölni a tényeket.

Megérdemli,mint hogy hosszú ideig töri magát és utána kap egy pofont

2012. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem érdemes.
2012. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért vagy bizonytalan? Mi az oka? (ha válaszolsz, talán többet tudunk segíteni)

Másodszor, lehet annak a srácnak nem te vagy az ideálja.

Harmadszor, ha még nem is ismered akkor kár ezen gondolkodni, előbb meg kell ismerni. A külső nem minden, nem arra kell építeni.

2012. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!