Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék kiszeretni belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék kiszeretni belőle?

Figyelt kérdés
van egy lány ,akit nagyon szeretek, de tudom hogy semmi esélyem(mást szeret).. Valaki valami ötlet?
2012. aug. 28. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

a sport és a hobbi nagyon le tudja foglalni az embert.

Ha szeretsz bütykölni akkor vegyél egy rozsdás veterán motort és szépen lassan újítsd fel.NA az sok időt és figyelmet lefoglal :D

2012. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

keress valakit akit megszerethetsz.

Új szerelem törli a régit és vele a magány fájdalmát is ;)

20f

2012. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen..:)
2012. aug. 28. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak akkor vagy túl valakin ha találsz valaki mást aki viszont szeret. saját tapasztalat:D
2012. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen ezt sokan mondják,csak nem könnyű találni valakit akit ennyire tudnék szeretni.már ha találok egyáltalán
2012. aug. 28. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:

keress hobbit szerintem is :D

nekem is ez a módszer sikerült ^^

2012. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!