Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a leszbikusok a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a leszbikusok a lányokat szeretik, miért választanak olyan lányt aki úgy néz ki mint egy fiú?

Figyelt kérdés

Ez persze csak egyes esetekre értem. Tudom hogy nem minden esetben van így, de van ilyen is.

Ez például miért van?


2012. aug. 28. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
ez hihetetlen,pont ezt akartam én is kérdezni valamelyik nap :)
2012. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
na erte én is kíváncsi lennék de komolyan..
2012. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
*erre
2012. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Úgy látom senkinek halvány lila gőze sincs erről eddig.. :'D


Akkor tehát a kérdésemhez azt is hozzátenném, hogy legfőképpen leszbikus lányok, nők válaszát várom, akik érdekeltek a témában.

2012. aug. 29. 00:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert leszbiben ilyen sz@r a felhozatal és a nők általában a lényükből kifolyólag domináns párt választanak.
2012. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert, ha valakit megkedvelsz, megszeretsz, nem a külsejét fogod nézni. Hogy épp rövid-e a haja vagy hosszú, nőiesen vagy férfiasan öltözködik-e.

Megfog benne valami, és ennyi.:)


És attól még, hogy kívül fiús, belül lehet gyengéd, érzéki.


Engem mondjuk, ezektől függetlenül, eddig még csak a nőies (ebb)nők vonzottak.

2012. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. A belső sokat nyom a latban. Ettől függetlenül én is főleg a magukra jobban adó, nőies lányokhoz vonzódom, talán mert én is amolyan lipstick lesbian vagyok.
2012. aug. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez am tényleg jó kérdés! Szerintem erre a kérdésre nincs olyan dogmatikus válasz, amit az összes fiúsabb hölgy nyakába lehetne akasztani, hogy "Te azért vagy fiús leszbikus mert...." szóval nem tudom :) DE véleményem szerint azok, akik fiús kinézetűek, vagy akár jellemileg is férfiasabbak...ott már nemi identitásról is kell beszélni, nem csak szexuális orientációról... és valahol szerintem itt lehet a válasz. Meg hát ide lehet sorolni, hogy a környezete, háttere, hogyan hat az illetőre... de főleg vmiféle transzszexualitás lehet a háttérbe megbújva, persze ne kollektivizáljunk.


Erre valószínűleg csak egy fiúsabb leszbi tudna választ adni... De szerintem meg tök mind1... legyen mindenki boldog úgy ahogy akarja és ahogy kényelmes neki, ha nőiesen akkor nőiesen ha fiúsan akkor meg fiúsan, ennyi. És az, hogy kinek mi jön be, az meg magánvélemény, nem vagyunk egyformák :)


Am én is a nőiesebb nőkhöz vonzódom, és a nőies nők körébe is tartozom.... de ez az én szempontom...másoké más. Erre nem fogsz egyértelmű választ kapni.

2012. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szerintem mert van bennük valami érdekes.. hogy nem fiú de fiús és csaj.. vagy valami ilyesmiről lehet szó :D meg szerintem sok lány (ismerek párat) aki csak azért jár csajjal hogy húú de menő.. és akkor már hogy ne nézzék meg annyira inkább fiússal, mert róla leeht mások azt hiszik hogy fiú
2012. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem nagyon lányos leszbiek választanak nagyon fiús lányt.


Meg attól még, hogy az a lány fiús, punci van nem? Azt is meglehetnek akkor kérdezni, hogy heteró lány miért választ lányos fiúkat vagy forditva?

2012. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!