Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság később többet akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság később többet akarok De a nők nem. Miért?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy, ha közelítek 1 lányhoz először barátságos vagyok vele meg minden jól összeismerkedünk meg minden később barátok leszünk jól elvagyunk és mikor nem bírom tovább akkor megtetszik 1 ideig még nem is sejti aztán jön az áttörés. Megmondom neki vagy ha nem mondom meg de utalok rá h tetszik nekem.Aztán egyből mind azzal jön hogy csak barát meg minden és ez rohadtul zavaró, hogy én csak barátnak vagyok jó. Akármilyen odaadó vagyok. én csak barát lehetek. MIÉRT VAN?



Főként női válaszokra vagyok kíváncsi.. a női logikát a férfiak nem értik sajnos:S


2012. aug. 28. 23:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ez hasznos volt viszont utolsó :)
2012. aug. 29. 00:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy vonzó nekik. Nem a kezdeti barátkozással lehet elrontani, egyszerűen ha maradtál friend zone-ban annak annyi az oka, hogy nem vagy az esete.
2012. aug. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nézz szét itt hogy mennyi nő van aki többet akar és emiatt szenved és aztán kérdezz hülyeséget!
2012. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!