Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha visszautasitotok valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszautasitotok valakit vagy titeket utasítanak vissza ti hisztek abban hogy ez után jóban tudtok egymással lenni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 02:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Velem már megesett, hogy barátok lettünk utána az illetővel, de olyan is, hogy teljesen tönkrement a jó viszony.
2012. aug. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre van neked egy érdekes sztorim:


Fősulin ismertem meg a lányt, fél év után elmondtam neki, hogy tetszik és eltudnék vele képzelni egy kapcsolatot (már jóban voltunk ekkor rég), aztán visszautasított. Berágtam. Kerültem 3 hónapig, aztán rám írt, hogy én ezzel mennyire megbántottam és szeretne velem jóban lenni megint. Belementem, aztán azóta minden a régi, bár még mindig nem tudok rá CSAK barátként nézni... 19/F

2012. aug. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
engem nem utasítottak még vissza, de ha megtörténne biztos hogy nem tudnék jóban lenni vele utána..
2012. aug. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.


A "legyünk barátok" egy csajtól lefordítva azt jelenti, hogy "hajthatsz rám, mert az fényezi az egómat, de egyébként nem kellesz".


Én, amikor ilyen volt, minden kapcsolatot megszakítottam vele. Barátom van elég. (Lány is.)


26/F

2012. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a másiktól is függ. 2 lánnyal sikerült, a többiekkel nem.
2012. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!