Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ez nektek hogy esik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ez nektek hogy esik?

Figyelt kérdés
Nemtudom, ti hogy vagytok ezzel, de engem a többi nő rendszeresen megnéz. Azt mondják, hogy szép vagyok meg csinos, bár én nem érzem magam annak, sokszor veszem észer, hogy méregetnek, figyelnek. Látom a férfiakat is, hogy észrevesznek, de igazán sok lány, és nagyon szépek is annyira megbámulnak, hogy néha zavarba is jövök, meg mintha izgatna is kicsit. Azért én is jól le szoktam meózni a konkurenciát, de ha látom, hogy észreveszi, akkor abbahagyom. Előfordult már, hogy jött velem szembe egy nagyon szép lány, majd miután elhaladtunk egymás mellett, kiváncsi voltam, hátulról is olyan jól néz-e ki és mire hátranéztem, ő már utánamfordulva vizslatott. Ez nekem kimondottan jól esik, jobban, mintha a pasik bámulnának meg, nagyobb elismerésnek könyvelem el. Gondolom veletek is előfordulnak ilyen helyzetek, ti hogy reagáljátok ezt le, van akit zavar ez?
2012. aug. 29. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem meg a kocsiban ülő pasik szoktak nagyon megbámulni, dudálnak, meg integetnek. xD Múltkor leszálltam a buszról, megálltam, megvártam míg elmegy a busz. (város végében szálltam le, egyedül voltam az utcán) erre egy csávó dudált meg integetett. xD Meg a pasik nagyon meg szoktak bámuulni, pedig nincs olyan bomba alakom se szerintem (170 cm, 60 kg), meg olyan gyönyörű sem vagyok. Nem is sminekelek meg semmi.

Azthiszem azért bámulnak mert csúnya vagyok, vagy valami, de nemtudom. Nem merek rákérdezni.:D

2012. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is megnézem a jó csajokat, vagy azokat akik nem annyira jók, de mégis van bennük valami vonzó kisugárzás...

És szeretem én is, ha megnéznek a nők...


És ezeket mind a bi hajlamaimtól függetlenül mondom. Szóval nem ezért nézem őket. Az ember szeme csak úgy tapad a szép dolgokra, miért ne lehetne nőként nőket megnézni...

2012. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!