Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti mennyire örültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mennyire örültök ha kaptok rózsát pasitoktól, úgy értem ez tényleg nagyon jól esik ha kaptok tőlük szép virágot?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, általában odavannak.
2012. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten nem vagyok oda a virágokért, de sokat sokat jelent, ha ott vár engem valahol egy szál rózsával.

Romantikus és figyelmes gesztus, jólesik magammal hordozni.

2012. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én örülök neki mert azt fejezi ki hogy gondolt rám és szerintem romantikus :)
2012. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kaptam még vörös rózsát,de hihetetlenül örülnék neki :)
2012. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a nő, aki maga szokott rózsát nevelgetni, az tudja milyen sok idő, mire megnő és kinyílik a rózsa... Én is ilyen vagyok. És annyira nem vagyok oda azért, hogy pasi rózsát adjon... Adjon valami egyszerűbb virágot, vagy inkább ne adjon, csak magát adja. Egy szál virággal nem tud meghódítani, ha egyébként nem jön be.


Ha mindenképp akar növényt adjon, akkor adjon gyökereset! Egy újfajta gyökeres növénynek nagyon örülnék, és amíg él, emlékeznék, hogy kitől kaptam.

Ezzel szemben egy szál rózsa pár nap alatt lekókad és porfogóvá szárad...

2012. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de kedves utolsó, elég érdekesen nézne ki, hogy ha a barátom az egyetemem előtt egy nagy cserepes virággal várt volna:D
2012. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
örülök neki, csak zavarban vagyok, meg nem is vagyok romantikus típus.
2012. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, mondjuk egy datolyapálma cserepesnek elég jó? :D
2012. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

lehet én nem vagyok az a tipikus lány, de amikor csak virágot kaptam, zavarba jöttem és nem tudtam, mit kéne erre reagálnom. köszönjem meg? adjak neki én is valamit? akkor ez most mit jelent? elvár tőlem valamit?


á, szóval túlbonyolítottam és kellemetlenül éreztem magam miatta, meg a miatt is, h az egész városon átsétáltunk, az én kezemben meg ott volt a rózsa és olyan volt, mintha ránk lett volna írva, h "figyelem emberek, ez itt egy randi"... elég cikis volt. mondjuk ráfogom arra, h éretlen voltam, meg az is fura volt, h első randikon kapok vörös rózsát... nem tudom, nekem ez túlzás.


én inkább valami egyszerűbb virágot kapnék, ami nem feltűnősködő, mégis szép és egyedi. de NEM az első egynéhány randin, hanem amikor már mondjuk komolyabbra fordulnak a dolgok, addig még semmiképp sem, amíg nem történt legalább egy csók, mert különben beparázok és akkor ott ér véget a dolog.

2012. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A nők örülnek a virágoknak, de én életemben egyel találkoztam ,akinek vettem (mert megérdemelte). A többiek nem érdemelték meg ezt a figyelmességet. Ma már kiveszet a nőkből a romantika.


Inkább egy piálós-behányós buli, na annak örülnek.

2012. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!