Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna, ha a barátotok más lánnyal/lányokkal is rendszeresen beszélne? Ez szakító ok nálatok? 21F

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszélni egész nyugodtan szabad ;)
2012. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak az exe zavar, de csak mert 2 éve járunk lassan, és még mindig nyomul és próbál szétszedni minket. Pedig igazából tényleg nem beszél vele, csak szimplán elmebeteg...


Más csajok nem zavarnak.

21L

2012. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ismerkedés céljából igen

barátilag nem

2012. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki az. Pl. ha néha-néha beszélne a haveri körünk egyik csajtagjával, nem zavarna. De ha az illetőt nem ismerem, vagy negatív véleménnyel vagyok róla, akkor igenis zavar.
2012. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, ha a barátomat zavarná, hogy szóbaállok más férfiakkal, elgondolkodtatna, hogy valóban összeillünk-e vagy sem.
2012. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak fiú haverjaim, nem akarok tőlük semmi "olyat", én is beszélek velük sokat.. Nem hisztizek, amiért barátomnak is vannak csaj haverjai. Bízunk egymásban. :)

18/L

2012. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem. Beszélgessen. De kettesben nem mehet el egy csajjal se.
2012. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az én páromnak van 2 közeli lány barátja, mindkettővel találkoztam már, mindkettő párkapcsolatban él, az egyikkel én is jó kapcsolatot alakítottam ki, de nem zavar, bármelyikükkel is találkozik kettesben. megbízom benne. miért lenne velem, ha mással akarna lenni?

19/L

2012. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó, talán azért, hogy több vasat tartson a tűzbe
2012. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
persze hogy zavarna, de aztán magamra gondolnék, hogy én is beszélek srácokkal, és ennek ellenére a barátom marad az egyetlen akit szeretek, tudom hogy semmi 'olyan' nincs a beszélgetéseim ellenére, így hát magamból kiindulva bízok a páromban.
2012. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!