Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (kifejtve lennt)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (kifejtve lennt)

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok,és egy eléggé fontos ügyben kérnék segitséget,a történet annyi hogy,a nyáron sokat jártunk bulizni,volt egy srác akivel egyik bulin találkoztam és eléggé összehaverkodtunk,aztán az egyik este,bevalotta hogy meleg(elhihetitek hogy..eléggé meglepett)és hogy szretne velem komolyabb kapcsolatot,és amint ezt kimondta jött egy....hát..szóval meglepett egy csókkal is....és természetesen utánna olyan gyorsan elhúztam onnan amilyen gyorsan csak lehet...de nem tudtam kiverni a fejemből..és ez idegesített..közben szakítottunk a barátnőmmel is,valahogy elhidegültünk egymástól,és sajnos be kelett vallanom magamnak hogy fiú létemre beleszerettem egy fiuba...és a kérdésem az lenne,hogy ez lehetséges e egyáltalán,az a "dolog" elött nem voltak ilyen haljamaim,most hirtelen mi történhetett....

2012. aug. 29. 22:05
 1/10 piicur ***** válasza:
72%

lehetséges.

gondold végig magadban, hogy mit is akarsz pontosan, és ha megvan vállald önmagad ;)

2012. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehetséges :) Ne fél, nincs ezzel semmi pobléma, ez egy teljesen normális dolog. Lehet, hogy nehéz lesz elfogadnod, először magadban kell tisztázni a dolgot, hogy biszex vagy.

Ha úgy érzed beleszerettél ebbe a fiúba akkor találkozgassatok, ismerkedjetek, nem kell elsietni semmit, mond meg neki hogy neked idő kell :)

Én szorítok nektek :) És várom a fejleményket!

2012. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg eddig is éreztél valamit a fiúk iránt, csak elnyomtad magadban a dolgot, amíg a srác elő nem hozta belőled... sokat nem lehet tenni, legalábbis biszex vagy, próbáld meg feldolgozni a dolgot magadban. És keresd meg a srácot, hogy beszélgetni szeretnél vele :)
2012. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
azért majd írd le h összejöttetek-e v mi lett a vége :)
2012. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, nekem is biszex pasim van....naés? attól még élhetsz teljes életet, akár egy nő akár egy férfi mellet :)
2012. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet biszexuális vagy. De riadj meg. Ha tetszik keresd föl és legyetek boldogok.
2012. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A biszex-meleg kapcsolatban általában fél a meleg srác, hogy valami csaj lecsapja a kezéről a fiúját. Vagy fordítva :)
2012. szept. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem menekülj a lányokhoz!

Legalább neked ne legyen ilyen nehéz az életed.

Hidd el, ha lehet válaszd a lányokat.

Ebben a korban, ha nem vagy meleg, akkor is rászoktathatnak, ha nem vagy elég elég elővigyázatos.

Lehet, hogy még csak kíváncsiság. Még van visszaút. Ne gyere közénk.

2012. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
ne hallgas az előzőre..ne nyomd el magadban
2012. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
végülis,az ember nem azónal tudja meg hogy meleg,pl:megszületél és nem egyöbl arra gondolsz hogy"hm mijen lehet egy fiu alsojában?:D"szóval érted nem?)bár elégé késön jöttél rá a hajlamaidra :D
2012. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!